Dziennik Gazeta Prawana logo

Tragiczny wypadek w Gruzji. Nie żyje 35-letnia turystka z Polski

4 września 2024, 09:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Gruzja
Gruzja/ShutterStock
35-letnia turystka z Polski zginęła podczas wycieczki nad wodospad na zachodzie Gruzji - poinformowały we wtorek tamtejsze media. Jak przekazano, kobieta potknęła się i spadła do wąwozu.

Turystka zginęła w czasie wycieczki nad wodospad Intsra na zachodzie kraju. 

Śmierć turystki na miejscu

Telewizja Mtavari podała, że kobieta potknęła się, spadła do stromego wąwozu i uderzyła o skały. W wyniku doznanych obrażeń 35-latka poniosła śmierć na miejscu.

Śledztwo ws. okoliczności wypadku

Jej ciało przetransportowano do ośrodka ekspertyz sądowych w Kutaisi. Wszczęto śledztwo, by ustalić okoliczności zdarzenia.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj