Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wzięło w nim udział kilkaset osób. Niestety, nie wszystkim mogliśmy przyznać nagrody, ale wszystkie zgłoszenia przeczytaliśmy z wielką uwagą.

Reklama

Pierwszą nagrodę - tygodniowy pobyt w regionie Zell am See-Kaprun dla dwóch osób ze śniadaniem i obiadokolacją w hotelu czterogwiazdkowym oraz dwoma karnetami narciarskimi - zdobyłaMarzena Wiśniewska ze Zdunów.

Tak Marzena odpowiedziała na konkursowe pytanie "Dlaczego warto wypoczywać na lodowcu?":

1. Góry - milcząco dostojne
2. Niebo - w zasięgu ręki
3. Śnieg - wiecznie piękny
4. Ludzie - radośni chwilą wytchnienia
5. Aura - blask lata w objęciach zimyMamy też drugą nagrodę w konkursie - tygodniowy pobyt w regionie Hochzillertal ze śniadaniem i obiadokolacją w czterogwiazdowym oraz dwoma karnetami narciarskimi. Ona powędruje do Rafała Grafendera z Poznania.

Oto pięć powodów, dla których według Rafała, warto pojechać na lodowiec:

Po pierwsze; lodowiec świat odmienny,
Po drugie; klimat niecodzienny,
Po trzecie; śnieżny delikatny puch,
Po czwarte; wyciągi, narty i ruch,
Po piąte; puszczam fantazji wodze,
To super miejsce - ja się z tym zgodzę!
Z triumfatorami konkursu skontaktujemy się mailowo. Nagrody są do wykorzystania do 30 kwietnia 2010 roku.

Konkurs, konkursem, ale my przypominamy, że wcale nie trzeba czekać, by w pełni zakosztować uroków zimy - austriackie lodowce już od września kuszą gości świeżutkim śniegiem, znakomitymi trasami i gotowymi do akcji wyciągami!

Zell am See-Kaprun w Ziemi Salzburskiej i Mölltal w Karyntii to dwa ośrodki, które już dziś zapraszają na otwarcie sezonu narciarskiego. Tam śnieżny, delikatny puch skutecznie wprawi każdego w zimowo-narciarski nastrój, a imprezy towarzyszące dostarczą mnóstwa wspaniałych atrakcji.