Niesamowity spektakl w Warszawie. Fontanny, lasery, dymy...

| Aktualizacja:

Nie było sprzyjającej pogody, ale to nie odstraszyło widzów niezwykłego pokazu. Na Podzamczu spektakularnie otwarto park fontann. Obserwatorzy nagrywali spektakl. Zobacz wideo.

wróć do artykułu
  • ~bolek
    (2011-05-08 10:06)
    We Wrocławiu już wcześnie na rocznice śmierci Papierza i ku jego czci mieliśmy taki spektakl tylko o nim była cisza bo nasz Prezydent Dudkiewicz nie jest z Salonu wyznaje inne wartości
  • ~Znismaczona
    (2011-05-08 10:16)
    Fatalna organizacja! Nogdzie zadnych informacji o zamknietych ulicach! Barierki tsk ustawione, ze nie mozna bylo nic zobaczyc! Katastrofa!
  • ~warszawianin
    (2011-05-08 10:17)
    Moja kochana, najpiekniejsza Warszawa...bylo cudownie, fantastycznie. Przyjezdzajcie do nas...a ty bolek daj spokoj...nawet tu wciskasz poltyke...jakies kompleksy kolego??? daj spokoj..
  • ~mecenas
    (2011-05-08 10:37)
    Barcelona toto nie jest
  • ~lejzer
    (2011-05-08 10:39)
    Jak się dobrze przyjżeć w okolicach 2giej minuty to można dojrzeć cuda o których Donald mówił.
  • ~A
    (2011-05-08 10:47)
    I było tak pięknie
  • ~kaszanka-polska
    (2011-05-08 12:21)
    igrzyska i wino dla ciemnego ludu ... cuda na kiju, a naród stać na coraz to mniej ... cieszcie się dalej Polacy z głupot .. ciekawe jak długo to potrwa ?
  • ~Polo
    (2011-05-08 12:37)
    Fajnie a ile to kosztowało w tanim państwie?
  • ~warszawianka
    (2011-05-08 12:53)
    Jestem dumna z mojego miasta, cieszę się z nowej atrakcji. Może w końcu przestaniemy być kojarzeni z dziadami "kszyszowymi", siermięznymi narodowosocjalistycznymi marszami z pochodniami i pisowskokibolskim chamstwem:))) Gratulacje dla pani Prezydent!
  • ~aron
    (2011-05-08 12:57)
    dla Wrocławian to normalne mamy taką fontannę od zawsze. Wrocław to miasto, warszawka ma hgw
  • ~emma2000
    (2011-05-08 13:14)
    do ~aron
    Czy Breslau to tylko takie CHAMY jak TY?
    Widocznie ukryta vocja niemiecka!
    (Najpewniej cham ze wschodu)
  • ~ZbyszekD
    (2011-05-08 13:17)
    Bodajże wczoraj czytałem w ,,Dzienniku'' że pani Hanka ma kupę szmalu, chyba ponad 4 miliony, więc może postanowiła zrobić imprezkę dla mieszkańców, żeby się nie czepiali. Nie jestem z Wrocławia, ale uważam Wrocław za ładniejszy od W-wy. W Polsce jest jeszcze parę innych miast ładniejszych, że o Krakowie nie wspomnę.
  • ~pomnik światła
    (2011-05-08 13:39)
    przecież wykształciuchy nie chciały płacić za prąd, gdy coś podobnego (Pomnik Światła) miało powstać ku uczczeniu ofiar katastrofy smoleńskiej.
    A teraz się podoba, bo nie ma nic wspólnego z PiS?
  • ~Templar
    (2011-05-08 14:37)
    Niesamowity spektakl w Warszawie - dziwki, koks i lasery
  • ~Mati
    (2011-05-08 14:39)
    Byłem ,widziałem ,oniemiałem -było zaj...biście
  • ~AdrianI.
    (2011-05-08 14:46)
    Tragedia ! Po pierwsze dojazd...a może brak dojazdu , nie dało sie trafić , staneliśmy wkońcu samochodem z 2 km. od podzamcza. Po 2 miejsca...i również ich brak, wszyscy się pchali - nie było NIC widać. A nie przepraszam , stały dwie ciężarówki które wszystko zasłaniały również akrobatów którzy byli przecież na wysokościach , było widać tylko jeden odcinek fontann który robił cały czas to samo. Pozatym telebimów kompletnie nie widziałem...Oburzali mnie też ludzie którzy z puszkami i butelkami piwa chodzili wśród małych dzieci i się przepychali ;//,na tego typu imprezach alkohol powinien być zakazany,No ale co się dziwić gdyż nie było wgl. żadnych ochroniarzy,więc jakby sie coś działo to nic by nawet o tym nie wiedzieli... Jedyny plus za wspaniały pokaz fajerwerków, nie licząc tego że ludzi którzy stali pod sceną byli zagrożeni gdyż jeszcze palące się odłamki petard spadały na ziemię (czego wynikiem było "podpalenie" się 2 osób, po prostu wpadło im to do kapturów). Więc całe widowisko okazało się kompletną klapą organizatorów którzy otwarcie oceniali chyba na 100 osób. Najlepiej było przyjechać o 22 i obejrzeć same sztuczne ognie. Dlatego bardzo proszę żeby przy następnym otwarciu takich obiektów bardziej postarać się nad parkingami i ich oznakowaniem, dojazdu, miejscem dla widzów i bezpieczeństwem.
  • ~Silesian-Adler na blogspocie
    (2011-05-08 14:58)
    Oczywiście, władza centralna bawi się kosztem wyzyskiwanych regionów. Przyjdzie czas na demokrację lokalną! Gminy i powiaty muszą wziąć odpowiedzialność za lokalne fundusze, może wtedy skończy się rozdawnictwo i defraudacja majątków
    szukacje nas, śląskich radykałów w google: Silesian Adler
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW NORWAY
    (2011-05-08 15:11)
    No to " mlodzi i wyksztalceni ""...pobawiliscie sie juz za wszystkie czasy .. to teraz do tych zadluzonych na 30 lat klitek ...i ryglowac drzwi przed KOMORNIKIEM .. puk puk to ja komornik !!!
  • ~ja
    (2011-05-08 18:38)
    zazdroszcze wam. pozdrawiam warszawe
  • ~suzan
    (2011-05-08 20:07)
    Fontanny w Dubaju mogą wystrzelić wodę na wysokość 150 metrów, w Las Vegas na 140 metrów, a w Warszawie aż na 20 metrów. Za to propaganda medialna opisująca fontanny w Warszawie i porównująca je do ww. swymi oszustwami i ogłupianiem narodu sięga szczytów.

Może zainteresować Cię też: