Niesamowity spektakl w Warszawie. Fontanny, lasery, dymy...

| Aktualizacja:

Nie było sprzyjającej pogody, ale to nie odstraszyło widzów niezwykłego pokazu. Na Podzamczu spektakularnie otwarto park fontann. Obserwatorzy nagrywali spektakl. Zobacz wideo.

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2011-05-08 18:38)
    zazdroszcze wam. pozdrawiam warszawe
  • ~Grzyb z Gdanska
    (2011-06-08 10:53)
    11 mln "utopione" w wodzie i swietle, zamiast dla biedakow zyjacych na granicy nedzy czyli starcow chodzacych do lekarza"dla rozrywki", to dopiero widowisko na caly swiat. Glupio sie smiac.
  • ~enjot
    (2011-05-09 10:32)
    byliśmy na pokazie w czeskiej Pradze (spektakl Romeo i Julia godz.22,00) odbywał się przy fontannie, w takt muzyki była wystrzeliwana woda, odpowiednio oświetlona, widowisko było wspaniałe, lecz trzeba było zapłacić, było warto, chamstwa, pijaństwa nie było, w Warszawie tez powinno być płatne takie widowisko, dobrze, że jest taka fontanna i przestańcie malkontenci krytykować
  • ~henio
    (2011-05-09 13:08)
    Widać że woda sodowa uderzyła komuś do głowy ,wydaje pieniądze na rzeczy nie pierwszej potrzeby ,a drogi dziurawe ,metro opóźnione ,służba zdrowia leży .
  • ~omeeena
    (2011-05-09 20:51)
    Niektórym to się powinno zablokowac dostęp do wszystkiego, zalutowac drzwi i zabrać media. malkontentami sie urodzili i zdziadziali umrą.
  • ~XY
    (2011-05-10 00:08)
    Woda, światło, muzyka...wszystko pięknie, tylko autor artykułu pewnie nie widział fontanny w dzień. Architektoniczny koszmar!!! Co to w ogóle jest... basen? I ten betonowy placyk!!! Jak sie wydaje 11 mln z publicznych pieniędzy to wypada przynajmniej zorganizować konkurs na zagospodarowanie takiego terenu, a nie wybierać firmę krzak, bo była najtańsza, albo kuzyn tam pracuje...Zniszczono fajny kawałek miasta. Wstyd!!!
  • ~arctos2112
    (2011-05-11 23:24)
    wstyd i głupio mi gdy czytam niektóre komentarze o porównywaniu warszawy do innych miast...wynika to tylko z niedouczenia pewnych osób...na codzien pracuję z osobami z całej polski które trafiają do wawy na tzw staż adaptacyjny...niektóre z nich narzekają na "brzydka warszawe"... ale reszta ma świadomośc że jeśli jakieś miasto było praktycznie zrównane z ziemia przez hitlerowców i miało być 40 tyś miastem robotniczym, potem pośpiesznie zostało odbudowane dzięki pomocy związku radzieckiego to nie może być ono niczym wspomniane polskie miasta czy zagraniczny dubaj albo las vegas...pracuje w warszawie kilka lat i widzę jak to miasto sie zmienia i robi się coraz ładniejsze a w dodatku tworzą sie zarodki tzw klimatu...i te fontanny ku temu sprzyjają...sa atrakcją którą będzie chciało zobaczyć mnóstwo osób ( i like it! )
  • ~EVA z USA
    (2011-05-12 16:35)
    eva 2011 -05 -12
    czytam wasze opinie i komentarz ' zastanawiam sie czemu w was tyle
    zlos'ci i krytyki wszystkiego i wszystkich.
    krytykujecie wszystko iwszystkich bez wyjatku.
    Wiecej optymizmu i pogody ducha
    JA nie mieszkam w POLSCE ale odwiedzam moj kraj ojczysty co rok
    i za kazdym razem widze pozytywne zmiany'. SZKODA tylko ze nie w
    polakach.
  • ~Max Jaeger
    (2011-05-22 21:00)
    Tłumy takie tam łażą w weekendy, że ciężko auto zaparkować w promieniu 1-2 kilometrów od fontanny. Do tego żerująca wokół straż miejska. Gdy się wreszcie pokona korki, przebrnie przez tłumy ludzi można zobaczyć to ciekawe widowisko aczkolwiek trwa zbyt krótko. Ludu jak na koncercie Shakiry:)
  • ~Ewa z Austerii
    (2011-06-08 11:09)
    Ewa z USA, masz bardzo powierzchowne spojrzenie na Polske. Szkoda, ze patrzysz tylko na papierki od cukierkow i oceniasz nie zagladajac glebiej. Generalizowanie w stylu "wszystko i wszystkich" swiadczy wylacznie o niedojrzalosci. Nie wszyscy wszystko opluwaja a wiekszosc reakcji na tym forum jest normalna odpowiedzia na to, czego ty w Polsce nie widzisz. Nawet najbardziej chamskie wpisy na forach sa tylko odbiciem emocji ludzi, ktorzy czuja i przezywaja, bo nie sa cyborgami. Mozna komentowac w sposob kulturalny ale wiekszosc ludzi w Polsce nie jest uczona dobrych manier ani kontrolowania emocji. Amerykanie w wiekszosci, ale nie wszyscy i wszedzie, sa nadekspresyjni i nadpobudliwi emocjonalnie a przy tym dziecinnie zyczeniowo pozytywnie nastawieni do swiata. To nastawienie to fasada za ktora kryja sie wszystkie ludzkie prawdziwe stany ducha i ciala. Bardzo trudno uwierzyc w to, ze prawdziwe zycie polegta na mierzeniu sie z nimi a nie tylko na pozytywnym stosunku do otoczenia. Pamietaj, ze roznimy sie mentalnie i mamy bardzo rozny materialny poziom zycia. Nie wyciagaj pochopnie wnioskow o stalej poprawie warunkow zycia w Polsce. Musisz wiele sie nauczyc o Polsce, sledzic wydarzenia z roznych zrodel i myslec. Jedna piekna fontanna w Warszawie to w USA zaden wydatek. W Ameryce wszystkie miejsca publiczne sa piekne i wspaniale utrzymane. A w Polsce , gdzie jest prawdziwa bieda, na nieporownywalnie wieksza skale niz w USA, bieda ktorej nie widzisz, taka fontanna za 11 mln to po prostu kpina z obywateli. Zmadrzej i nie szarzuj z ocenianiem swoich rodakow.
  • ~suzan
    (2011-05-08 20:07)
    Fontanny w Dubaju mogą wystrzelić wodę na wysokość 150 metrów, w Las Vegas na 140 metrów, a w Warszawie aż na 20 metrów. Za to propaganda medialna opisująca fontanny w Warszawie i porównująca je do ww. swymi oszustwami i ogłupianiem narodu sięga szczytów.
  • ~t
    (2011-06-08 20:19)
    ładna rzecz, a z tą biedą to nie przesadzajmy. Jak wyjdziemy z Unii to odzyskamy ponad 20 miliardów złotych rocznie
  • ~Anka
    (2011-06-28 08:52)
    Byłam, widziałam - jest super. Warszawa jest piękna bo moja. Gratulacje dla Pani Prezydent za wszystko co robi dla mojego miasta a robi bardzo dużo. Pozdrawiam inne miasta.
  • ~wrocławianin
    (2011-07-23 22:42)
    Czym się chwalicie. Proszę przyjechać do Wrocławia i zobaczyć jak powinna wyglądać prawdziwa fontanna.
  • ~agawa189
    (2011-07-30 17:27)
    A o której można zobaczyć te pokazy
  • ~mila
    (2011-07-29 11:36)
    ja mam lepszy spektakl w łazience niż ten park fontan
  • ~BERN
    (2011-09-24 17:41)
    polityka czy rekreacja LUDZIE !!!
  • ~Grzegorz
    (2011-09-30 10:16)
    781363505 nie jestem wielkim romantykiem jednak pragne czuc pozdrawiam grzegorz30 wolomin
  • ~Jaś
    (2011-05-09 17:36)
    Ale woda nie była w rytm muzyki !!!
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW NORWAY
    (2011-05-08 15:11)
    No to " mlodzi i wyksztalceni ""...pobawiliscie sie juz za wszystkie czasy .. to teraz do tych zadluzonych na 30 lat klitek ...i ryglowac drzwi przed KOMORNIKIEM .. puk puk to ja komornik !!!