Tankujesz? Oszczędzasz!

Akcja „Tankuj korzyści z Shell” to odpowiedź na potrzeby kierowców i aktualną sytuację rynkową. W ramach promocji obecni i nowi klienci, należący do programu lojalnościowego Shell ClubSmart, otrzymują 30 groszy rabatu za każdy litr paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Nie obowiązują tu żadne limity na liczbę czy częstotliwość tankowań, a jednorazowo można otrzymać nawet 15 zł rabatu za zakup maksymalnie 50 litrów paliwa. Promocja trwa do 30 września 2022 r.

Ponadto, także do końca września, obowiązuje rabat 10 groszy na litrze przy tankowaniu samochodów napędzanych LPG. Jednorazowo rabat przysługuje na zakup 25 litrów Shell AutoGas. Również w tym przypadku kierowcy mogą tankować kiedy chcą i jak często chcą.

Kto może skorzystać z oferty?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart, którzy przy płatności za paliwo zeskanują aplikację lub plastikową kartę Shell ClubSmart. Rabat jest naliczany automatycznie od ceny regularnej danego paliwa, obowiązującej na danej stacji Shell. A jak dołączyć do Shell ClubSmart? To łatwe! Wystarczy pobrać aplikację z Google Play lub App Store, wypełnić prosty formularz rejestracyjny i dodać do aplikacji swoją plastikową kartę Shell ClubSmart lub wygenerować wirtualną kartę lojalnościową.

Fot. materiały prasowe / Tomasz Mateusiak

Jak to wygląda w praktyce?

Na popularnej trasie Łódź-Zakopane kierowca będzie potrzebował średnio około 25,5 litrów paliwa. Korzystając z opisywanej promocji, zaoszczędzi na nim 7,65 zł. To nie wszystko! Za sam fakt dołączenia do klubu Shell ClubSmart otrzyma 250 punktów, które wymieni np. na aromatyczne espresso Shell Café. A to daje łącznie już kilkanaście złotych oszczędności podczas podróży! Niemal każdy zakup na stacji jest nagradzany punktami, a zatem częste korzystanie z oferty Shell to więcej zebranych punktów i rabatów! Punktami można nie tylko płacić na stacjach Shell, ale też wymienić je na e-bony na zakupy np. w Biedronce, RTV EURO AGD czy na Allegro.

Fot. materiały prasowe / Tomasz Mateusiak

Wiele i jeszcze więcej

Rabat 30 groszy na litrze benzyny i oleju napędowego oraz 10 groszy na litrze gazu to nie wszystko! Przez cały rok, we wtorki i czwartki kierowcy mogą kupić paliwa premium Shell V-Power w cenie paliw podstawowych.

We wtorki promocja obejmuje benzynę Shell V-Power 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel. W czasie podróży dodatkową wartością zarówno dla kierowców, jak i pasażerów będzie bogata oferta kawiarniano-gastronomiczna Shell Café. Dla lojalnych klientów pyszne przekąski są dostępne w atrakcyjnych cenach. Obecnie za kawę z kokosanką można zapłacić 5 zł taniej. Klubowicz otrzymuje także 5 zł zniżki na wybrane zestawy Shell Café, składające się z np. kajzerki lub panini z kawą lub świeżym sokiem. W sam raz do zjedzenia w trasie! A co, jeśli podróżujemy z przyjaciółmi lub rodziną? Korzyści są jeszcze większe!