W związku ze zdarzeniem, które ostatnio miało miejsce na terenie naszego Parku, a mianowicie próbą zniszczeń miniatury WTC - wyznaczamy nagrodę w wysokości 2000 zł za pomoc i informacje mogące pomóc policji w ujęciu sprawców zdarzenia. Na chwilę obecną zabezpieczono monitoring i zgłoszono sprawę organom ścigania - czytamy na profilu FB Parku.

Reklama

Osoby które dokonały tego aktu wandalizmu i stworzyły zagrożenie pożarowe dla całej miejscowości mają czas do 25.04.2023 r na zgłoszenie się i polubowne załatwienie sprawy. Po tym terminie sprawa zostanie skierowana do sądu, konsekwencje karne i finansowe mogą okazać się dla sprawców zaskakująco ogromne. Klientów naszego parku informujemy iż ze względu na szkody, miniatura WTC będzie częściowo niedostępna w najbliższych tygodniach - brzmi wpis.

Facebook

Park Rozrywki i Miniatur to całoroczny ośrodek turystyczny. Zapoczątkowany rodzinną Stacją Narciarską z najdłuższymi trasami zjazdowymi w centralnej Polsce. Następnie rozbudowany o Aleję Miniatur, Park Linowy oraz atrakcje lunaparku.