Aby wygrać ekskluzywną podróż do Wiednia należy przyjść na Skwer Hoovera na Krakowskim Przedmieściu w terminie 16-18 maja, gdzie zostanie ustawiona specjalna wiedeńska kostka multimedialna oraz zarejestrować się na stronie now.vienna.info. Po rejestracji każdy uczestnik konkursu otrzyma kod konkursowy i informacje o atrakcjach, których kulminacją będzie losowanie zwycięzcy.

Reklama

Wielki Finał odbędzie się w niedzielę 18 maja 2014 r. o godz.17 na Skwerze Hoovera. Aby odebrać nagrodę, koniecznie trzeba być na miejscu podczas losowania. Szczęśliwy zwycięzca już kilka dni od momentu ogłoszenia wyników odleci wraz z wybraną przez siebie osobą towarzyszącą do Wiednia.

A to główne atrakcje podróży do Wiednia (27 maja – 1 cerwca 2014 r.):

- lot w obie strony na pokładzie Austrian Airlines w klasie biznes,

- zwiedzanie pałacu Schönbrunn z osobistym przewodnikiem,

- powitalny koktajl, cesarski obiad i nocleg w apartamencie sieci hotelowej Austria Trend w pałacu Schönbrunn,

- możliwość zajrzenia za kulisy Opery Wiedeńskiej,

- wejście z przewodnikiem na dach wiedeńskiego Muzeum Historii Naturalnej,

- spacer po wiedeńskiej winnicy, w tym degustacja wina i piknik,

- dobór kostiumu i stylizacja przed Life Ballem 2014,

- udział w Life Ballu 2014, na który goście wchodzą po czerwonym dywanie.

Przedsmak bogactwa wiedeńskich atrakcji doświadczą mieszkańcy Warszawy w dniach poprzedzających losowanie tj. w terminie od 16 do 18 maja. Przy specjalnej wiedeńskiej kostce multimedialnej na Skwerze Hoovera będzie można wygrać nagrody dodatkowe np. pamiątki
i upominki związane ze stolicą Austrii. Ponadto nauczyciele tańca wprowadzą wszystkich chętnych w tajniki walca wiedeńskiego, a mobilna kawiarnia zapewni degustację kawy prosto z naddunajskiej metropolii. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie now.vienna.info.

Life Ball to jedna z największych na świecie imprez charytatywnych poświęconych walce z AIDS, łączy tradycję wiedeńskich balów ze współczesnym stylem życia i globalnym problemem humanitarnym. Hasło XXII edycji balu, który odbędzie się 31 maja 2014 roku, to „Ogród Rozkoszy“. W otwartym pod koniec kwietnia 2014 roku apartamencie sieci hoteli Austria Trend w pałacu Schönbrunn (www.thesuite.at) – byłej letniej rezydencji Habsburgów – można delektować się cesarskim przepychem na 167 m kw., a także niezapomnianym widokiem na pałacowy park z glorietą i fontanną Neptuna.

Biuro Promocji Wiednia organizuje akcję we współpracy z liniami lotniczymi Austrian Airlines (www.austrian.com), siecią hoteli Austria Trend (www.austria-trend.at) oraz komitetem Life Ball. Informacje oraz formularz rejestracji dla osób chcących wziąć udział w konkursie dostępne są na stronie now.vienna.info.