Warszawa
Reklama

W minus trzydzieści stopni dookoła świata. Przepiękna zima

31 stycznia 2012, 15:33
W minus trzydzieści stopni dookoła świata. Przepiękna zima
PAP/EPA / ALESSANDRO DELLA BELLA
Zimy jak nie było, to nie było. Ale gdy już się pojawiła, zaparła dech w piersiach. I to nie tylko sięgającym kilkudziesięciu stopni mrozem, ale i malowniczymi widokami, jak chociażby morze mgły w kurorcie Arosa w Szwajcarii. Zobacz koniecznie!

Powiązane

Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama