Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Turcja niespokojna. Czy warto tam jechać?

24 czerwca 2013, 06:15
Błękitny Meczet w Stambule (Sultanahmet Camii). Wybudowany w XVII wieku na polecenie sułana Ahmeda I
Błękitny Meczet w Stambule (Sultanahmet Camii). Wybudowany w XVII wieku na polecenie sułana Ahmeda I / Shutterstock
Turcja wrze, policja bije się z demonstrantami na placu Taksim w Stambule i w innych większych miastach. Władze uspokajają, że w kurortach jest bezpiecznie. Turystom zaleca się, by unikali spacerów po zmroku i trzymali się z dala od demonstracji. Co warto zobaczyć w Turcji?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
urlop podróż wakacje Turcja podróże

Powiązane

Reklama

Komentarze(11)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ff
  2013-06-24 10:06:03
  Alez przemieszane te zdjęcia bez ladu i składu.
  0
 • fafel
  2013-12-27 23:48:10
  zamiast do turcji jedzcie do bułgari lub rumuni po co wspierać dzikusów erdogana aferzystę to samo egipt jarek niech jedzie do egiptu a nie na cmentarz jak brat zimny lech
  1
 • marko
  2013-06-24 09:42:25
  Z TURCJI WRÓCIŁEM W SOBOTĘ NAPRAWDĘ KATEGORYCZNIE ODRADZAM !!!
  NAWET W STAMBULE CZUĆ TĄ NIEPEWNOŚĆ. STRACH PO ZMROKU WYCHODZIĆ
  Z HOTELU PO MIEŚCIE GRASUJĄ ZŁODZIEJE I ZADYMIARZE, POLICJA KOMPLETNIE NIE REAGUJE LUB NIE CHCE NA JAKIEKOLWIEK ZGŁOSZENIA OD TURYSTÓW.
  0
 • luk1407
  2013-06-24 10:11:58
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTII Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
  1
 • katolespad
  2013-12-27 23:53:08
  kobiety porywaja do burdeli dla szejków jedzcie to samo grecja to kraje skonczone zaraza przyszła z syri tam bedzie wojna
  0
 • Ireneusz
  2013-06-24 10:21:40
  Poznałem w Polsce Turków. Fajni przyjaźni ludzie, może zbytnio, zanadto podkreślający coś w rodzaju dumy z bycia muzułmaninem ale ja też jestem dumny z polskiego katolicyzmu więc chyba mieli prawo, a nie stanowiło to bariery w przyjaźnieniu się. Cywilizowani, kulturalni, otwarci, angielski lepszy od mojego co nie znaczy że ze mnie prostak, bo ja więcej języków romańskich się uczyłem a oni innych zagranicznych nie znają tylko angielski, ale bardzo dobry angielski. Zaprosili mnie i Turcja jest na szczycie listy krajów gdzie chciałbym pojechać. Czekam na okazję aby ich odwiedzić bo na razie nie mam czasu. Bez przesady. To musi być cywilizowany w miarę dostatni kraj. Piękny a Ankara i Stambuł oferują rozrywki jak Londyn czy Paryż. Myślę, że nie ma czego się bać. Lepsza Turcja niż jakiś Uzbekistan, gdzie bałbym się jechać, RPA, jeden z najniebezpieczniejszych krajów świata a w USA jak nie znasz miejscowej specyfiki i głupiego wykonywania prawa to szybciej możesz zarobić kulkę od gliniarza niż w Turcji.
  1
 • gerda
  2013-09-08 12:05:15
  lecę do Turcji za dwa tygodnie, w końcu zdecydowałam się na wycieczkę z alfa starem, wydaje się, że w kraju sytuacja jest już bardziej stabilna i jest coraz bardziej bezpiecznie, Poza tym wątpię, żeby w takich miejscach jak Side, Alanya, Antalya mogłoby turystom zagrażać faktyczne niebezpieczeństwo. Szkoda mi jedynie Stambułu, który zawsze chciałam zobaczyć, ale cóż, może w następnym sezonie...
  2
 • Roberto
  2013-06-26 18:23:08
  Ja z Turcji dosłownie 3 dni temu wróciłem. Zamieszki były, ale ja ich nigdzie nie widziałem ani nie słyszałem. Media chcą nastraszyć ludzi i nic więcej. W kurortach jest gwarno (bo turystów sporo), normalnie można chodzić, zwiedzać i odpoczywać. Polecam bo Turcja jest piękna.
  1
 • Damian
  2013-06-25 09:41:33
  Nie wiem po co tak nakręcać tą sprawę Turcji. Byłam kilka dni temu w biurze bo chciałem kupić wyjazd i pytałem - pani w alfastarze powiedziała, że turyści latają i wracają zadowoleni. Te zamieszki w ogóle nie mają wpływu na ich odpoczynek i zwiedzanie. Wiadomo, w niektóre miejsca lepiej się nie zagłębiać ale żeby od razu straszyć żeby nie latać. Przecież to jest piękny kraj z super kulturą!
  3
 • Hana
  2013-06-25 19:52:54
  Ja od dawna mam rezerwacje do Turcji na drugą połowę lipca, jak tylko pojawiły się oferty first, odrazu zarezerwowałam wycieczkę do Alanya, ale teraz zaczęłam się zastanawiać czy na pewno jest bezpiecznie, mam rezerwacje w alfa starze i agentka mnie uspokoiła,że w kurortach jest bezpiecznie, mam nadzieję, że faktycznie nie ma czego się obawiać.
  1
 • Łazia
  2013-07-01 08:21:04
  Mówicie, że spokojnie? Ja planowałam od dawna wycieczkę do Turcji, nawet już znalazłam po prostu wymarzoną wyprawę, w ofercie Almaturu. Wiele bym dała, żeby móc tam pojechać, więc chyba się zdecyduję :)
  2
Reklama

Zobacz więcej

Reklama