Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Berlin z dzieckiem. Jak zaplanować wyjazd z najmłodszymi?

3 listopada 2015, 07:58
Labyrinth Kindermuseum to nie tylko muzeum, lecz także centrum nauki i zabawy. Idealne dla dzieci w wieku 3-12 lat. Pozwala na aktywne uczestnictwo w zwiedzaniu ekspozycji dzięki nowoczesnym technologiom. Wystawy dotyczą wielu różnych tematów: od książek Astrid Lindgren, przez prawa dziecka, po hodowanie roślin w ogródku. Dzięki temu, że są interaktywne: eksponatów można dotykać, przestawiać je, rozkładać i składać na nowo – dzieci najszybciej poznają świat przez zabawę. Nikt nie ma pretensji o bieganie czy hałas. Wręcz przeciwnie – ta energia jest tu bardzo mile widziana.
Labyrinth Kindermuseum to nie tylko muzeum, lecz także centrum nauki i zabawy. Idealne dla dzieci w wieku 3-12 lat. Pozwala na aktywne uczestnictwo w zwiedzaniu ekspozycji dzięki nowoczesnym technologiom. Wystawy dotyczą wielu różnych tematów: od książek Astrid Lindgren, przez prawa dziecka, po hodowanie roślin w ogródku. Dzięki temu, że są interaktywne: eksponatów można dotykać, przestawiać je, rozkładać i składać na nowo – dzieci najszybciej poznają świat przez zabawę. Nikt nie ma pretensji o bieganie czy hałas. Wręcz przeciwnie – ta energia jest tu bardzo mile widziana. / Media
Jeżeli zastanawiacie się, czy rodzinne wakacje w mieście to dobry wybór, przekonamy Was, że tak! Jednym z najbardziej atrakcyjnych dla dzieci miast jest Berlin. Stolica Niemiec oferuje mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i ich opiekunów. Z naszymi propozycjami całą rodziną spędzicie wspaniały czas, nie nudząc się ani przez chwilę.
Reklama
Reklama
Tematy:
SeaLife Berlin dla dzieci Muzeum Historii Naturalnej Niemcy wieża telewizyjna stolica Niemiec Labyrinth Kindermuseum muzeum techniki atrakcje dla dzieci Berlin z dzieckiem Berlin
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama