Już sprzedają last minute. Gdzie najlepiej jechać?

| Aktualizacja:

W tym roku biura podróży zaczęły wyprzedaż wyjątkowo szybko. Już teraz tydzień w trzygwiazdkowym hotelu w Turcji można kupić z rabatem w wysokości 1000 zł, a w Hiszpanii taniej o 700 zł.

wróć do artykułu
  • ~pracujący za minimalną stawkę
    (2011-06-13 10:09)
    Ale mi nowina gdy 30% polaków żyje na skraju nędzy.
  • ~leon
    (2011-06-13 14:37)
    Autorze tekstu ! Kto cię uczył języka polskiego ? W handlu nie ma " upustów". Tego typu zjawiska występuje m.in w metalurgii - upust surówki z wielkiego pieca, Obniżenie ceny może nastąpić w drodze " opustu ". Dobrze jest nauczyć się właściwej terminologii przed podjęciem pracy, którą ma się wykonać,
  • ~tola
    (2011-06-14 11:33)
    A ja ciężko pracuję cały rok i zawsze staram się gdzieś polecieć na wakacje, na jakiś objazd. Uwielbiam zwiedzać, to zdecydowanie moja wielka pasja. W tym roku czekam właśnie na jakiegoś lasta, szczególnie, że na parę dni przed wyjazdem w alfie zawsze mają jakieś fajne promocje. Zobaczę jeszcze w triadzie bo i oni czasami mają coś w rozsądnej cenie. W tym roku chce się wybrać albo do Portugalii albo do Izraela :) Zobaczymy, mam nadzieję, że lasty w tym roku jeszcze mnie zaskoczą na plus :)
  • ~Hutnik
    (2011-06-19 20:33)
    Re: leon
    z wielkiego pieca jest spust surówki, upuścić to możesz sobie coś na nogę.
  • ~Gość
    (2011-06-19 20:36)
    Można do USA pojechać.
    http://amerykaija.blogspot.com/
  • ~kolina
    (2011-06-30 13:44)
    Ja właśnie jestem na etapie szukania jakiegoś super hot lasta. Mam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć bo urlop zbliża się wielkimi krokami. Myślę o Turcji albo o Fuertevenrurze. Jeśli znajdę coś w fajnej cenie to pewnie wybiorę Kanary. W końcu kto by nie chciała choć raz w życiu spędzić wakacji na tych rajskich wyspach. )
  • ~Krystian
    (2011-07-05 15:20)
    Ja tam wolę timesharing, które też jest bardziej opłacalne niż oferty biur podróży
  • ~Ella
    (2011-07-20 11:59)
    ja też już zaczynam szukać lastów. mam jeszcze trochę czasu bo urlop we wrześniu. może objazd po Tunezji, albo Egipcie. jak nie to plaza na Krecie. jeszcze zobaczę. a oferty w biurach można teraz znaleźć w dobrej cenie.
  • ~goja
    (2011-07-26 13:02)
    Mnie bardzo cieszy to, że niektóre biura oferują bardzo fajne lasty. Każdy znajdzie coś dla siebie. Patrzyłam już w alfie, triadzie i tui i muszę powiedzieć, że na pewno coś dla siebie znajdę. Ceny są przystępne i maja coraz fajniejsze kierunki. Urlop dopiero pod koniec sierpnia, także mam jeszcze trochę czasu na poszukanie czegoś odpowiedniego.
  • ~Krystian
    (2011-08-01 13:49)
    Moim zdaniem timesharing jest idealnym rozwiązaniem. Frima HTC ma w tym duże doświadczenie. Warto do nich zadzwonić i się dowiedziec wszystkiego. Regency Resorts na Teneryfie które proponują jest świetnym miejscem
  • ~Grzesiek
    (2011-08-16 14:54)
    Zobaczcie sobie koniecznie ofertę firmy Holiday Travel Center. Last minute to nie jest ale mają bardzo korzystne warunki timesharingu który w POlsce ostatnio bardzo prężnie się rozwija
  • ~Rita
    (2011-08-22 11:58)
    Ja powiem szczerze, że jakoś nie jestem przekonana do timesharingu. Wolę tradycyjnego lasta. W tym roku byłam akurat z alfą i było tanio i sprawnie. Zero stresu, czysty relaks.
  • ~Małgosiak
    (2011-08-23 17:09)
    No co kto woli. Obie opcje są moim zdaniem ciekawe i zupełnie inne. Ja się teraz zastanwiam nad timeshare bo mi się wydaje, że to całkiem niezłe rozwiązanie
  • ~Majster
    (2012-07-25 22:33)
    Timesharing faktycznie jest bardziej opłacalny. Koszty no i dochód można odliczyć i to przede wszystkim firmom się opłaca, włąśnie dlatego się na to decydują.
    Bardzo ciekawa sprawa bo ci z Holiday Travel center mają ceny o jakieś 30-40% niższe niz inne biura podróży, a do tego mają o wiele pewniejszy i bezpieczniejszy stosunek prawny oparty na timesharingu a nie usłudze turystycznej

Może zainteresować Cię też: