W ofercie wydawnictwa IMP pojawia się nowa kolekcja podróżnicza. W skład każdej z cyklicznych publikacji wejdzie książka wraz z płytą DVD. Głosu na potrzeby polskiej wersji językowej użyczyła Krystyna Czubówna, doskonale znana wszystkim lektorka filmów podróżniczych i przyrodniczych.

Reklama

"Podróże Twoich Marzeń"” są ekskluzywną propozycją wiodącego wydawcy publikacji ciągłych – wydawnictwa IMP, którego pozycje cieszą się wysokim zainteresowaniem czytelników. Nowa seria będzie składać się z 52 części. Każda z nich to wspaniała podróż do jednego z najpiękniejszych zakątków świata. Kolejne tytuły będą pojawiać się systematycznie co 3-4 tygodnie i złożą się na wyczerpujące kompendium wiedzy o świecie, przyrodzie, ludziach i kulturze, o miejscach, które każdy z nas zawsze chciał poznać. Seria skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wycieczkami i poznawaniem świata – dzięki ciekawym filmom, w których usłyszymy głos Krystyny Czubówny i bogato ilustrowanym albumom, odległe regiony świata będą bliżej, niż do tej pory. Wysoki poziom merytoryczny opracowań powinien zaspokoić nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Jesteśmy bardzo dumni z nowości, jaką w naszej ofercie jest kolekcja "Podróże Twoich Marzeń" - mówi Katarzyna Gorzkowska-Pasek, Dyrektor Generalny IMP Polska – Połączenie filmów z publikacją książkową wydaje nam się znakomitym pomysłem przybliżania świata, który na co dzień jest dla nas wszystkich niedostępny. Dodatkowo, cieszy nas fakt, że w projekcie zechciała uczestniczyć Krystyna Czubówna. Wierzymy, że kolekcja spodoba się naszym czytelnikom – dodaje Gorzkowska-Pasek.

Tytuł jest interesującą propozycją dla całej rodziny. Na końcu każdej z książek zamieszczone zostaną quizy sprawdzające wiedzę zdobytą w trakcie lektury i seansu. Kolekcję można zamówić na stronie www.imponline.pl.

A już w poniedziałek 24 września w serwisie podróże.dziennik.pl pojawi się pierwsza pocztówka z niezwykłej podróży. Na początek wspólnie z wydawnictwem IMP wybierzemy się w podróż do Rzymu. Zapraszamy poznawania uroków i tajemnic Wiecznego Miasta.

Media