Dziennik Gazeta Prawana logo

Podkarpackie/ Nowe połączenie z lotniska w Jasionce - na Sycylię

19 grudnia 2012, 16:22
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
19.12. Rzeszów (PAP) - Od 31 marca z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce (Podkarpackie) będzie można dwa razy w tygodniu polecieć do Trapani na Sycyli. Nowe połączenie uruchamia irlandzki przewoźnik Ryanair - poinformował PAP w środę rzecznik portu Łukasz Sikora.

To drugie nowe połączenie, jakie w ostatnich tygodniach zapowiedział Ryanair z Jasionki. Pierwszym są loty do Glasgow, które rozpoczną się również od 31 marca 2013 r.

Sikora dodał, że rejsy z Rzeszowa na Sycylię odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele.

"W niedziele odlot z Rzeszowa zaplanowano na godz. 10:45, a przylot do Trapani o 13:50. Niedzielny wylot z Sycylii odbędzie się o 7:15, a przylot do Rzeszowa o 10:20. We środy zaś wylot z naszego lotniska odbywać się będzie o godz. 20:40, a lądowanie w Trapani o 23:45. Środowy odlot z Trapani zaplanowano na 17:10 i przylot do Rzeszowa o 20:15" - powiedział rzecznik.

Bilety na rejsy można już rezerwować na stronie przewoźnika.

Ryanair w Polsce lata na 128 połączeniach z 11 lotnisk, m.in. Modlina, Wrocławia, Katowic, Krakowa i Rzeszowa; przewoźnik ma jedną bazę we Wrocławiu. Według szacunków, w 2013 r. firma przewiezie 6 mln pasażerów.

Z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do Frankfurtu, Warszawy, Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (Stansted i Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands i Dublina. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa i Ryanair. (PAP)

huk/ drag/

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj