Inne
Reklama
Inne
Inne
Inne

Są tu trasy łatwe, turystyczne, średniotrudne i trudne, choć tych ostatnicj jest najmniej. Tak wielki wybór może dziwić, gdy weźmie się pod uwagę, że to naprawdę niewielki ośrodek w porównaniu na przykład z ofertą słowackiego Chopoka. Ale wszystko staje się jasne, gdy powiemy, iż narciarze mogą tu korzystać z trzech kolejek krzesełkowych i trzech wyciągów orczykowych.

Rodzinny wyjazd na narty pod masyw Wielkiej Raczy (1236 m n.p.m.) to nie tylko okazja do szusowania po doskonale przygotowanych trasach zjazdowych. To także okazja do podziwiania zapierających dech w piersiach widoków. Na przykład panoramy tatrzańskich szczytów.

Narciarze i snowboardziści mogą wybierać z 15 kilometrów przygotowanych dla nich tras. Łączą one ze sobą trzy miejscowości na obszarze Snowparadise Wielka Racza - Dedovkę, Marguskę i Laliki. Dla biegaczy jest wytyczonych 20 kilometrów traktów. Zobacz mapę

Do ośrodka można dojechać ze stacji kolejowych: Żilina lub Czadca autokarem do ośrodka Snowparadise lub samochodem z drogi E 75 skręcając cztery kilometry za Czadcą na miejcowość Oszczadnica.

Informacja turystyczna

023 01 Oščadnica - Námestie
tel. 0421 0 41 4382 350
tel./fax 0421 0 41 4382 101
mail: tik@velka-raca.sk