53 km tras na lodowcu Mölltal - z 7-kilometrową trasą Międzynarodowej Federacji Narciarskiej na czele - od listopada z dumą prezentują najwyższą formę, która oczaruje nawet narciarskich wyczynowców. Przy odrobinie szczęścia zaś zasiądziemy w restauracji Panoramarestaurant Eissee przy jednym stoliku z takimi znakomitościami jak Michael Walchhofer, Mario Matt, Hermann Maier, Nicole Hosp, Marlies Schild czy Elisabeth Görgl.

Kto zaś swoich austriackich faworytów zechce zobaczyć na żywo w akcji, będzie miał ku temu niepowtarzalną okazję, bowiem w dniach 30.09.09 – 1.10.09 odbędzie się pierwsza oficjalna sesja treningowa.

Od 1. września trwa na www.gletscher.co.at losowanie 10 szczęśliwców, w którym nagrodą będzie udział w 1-dniowym treningu i konferencji prasowej drużyn MŚ. Z pierwszej ręki, bo od głównych trenerów, panów Toniego Gigera i Herberta Mandla, będzie można dowiedzieć się, będzie można uzyskać najświeższe informacje na temat sezonu 2009/10. Kto zaś zdecydował się uczynić lodowiec Mölltal swoim prywatnym placem treningowym, okaże sie podwójnym wygranym – sezonowe karnety narciarskie na ten obszar, czynny przez cały rok, to bowiem karty ważne przez cały rok!Reklama

Terminy - Lodowiec Mölltal

od 01.09.09: Konkurs na www.gletscher.co.at

30.09-01.10.09: Sesja treningowa z drużyną Austriackiego Związku Narciarskiego (ÖSV)

01.10.09: Konferencja prasowa Austriackiego Związku Narciarskiego (ÖSV)