Weekend przed majówką najlepiej spędzić w mieście pierników, gdzie na turystów czeka pierwsza wiosenna odsłona akcji "Toruń za pół ceny". Od 19 do 21 kwietnia w wybranych placówkach kulturalnych, rozrywkowych i rekreacyjnych, restauracjach i hotelach, usługi tańsze będą aż o 50 proc.. Zniżki obejmą ofertę stałą lub powstałą specjalnie na weekend.

Reklama

Organizatorem akcji jest Biuro Toruńskiego Centrum Miasta i Radio Plus Toruń. Projekt, który odbywa się już po raz czwarty, ma za zadanie nie tylko przyciągnąć turystów z całej Polski, ale także zintegrować miejscową społeczność i zachęcić ją do zapoznania się z atrakcjami, o których często nie zdają sobie sprawy.

Mamy już sporo zapytań i kilka rezerwacji dokonanych przez turystów spoza Torunia - mówi Przemysław Wojtyła z Hotelu Copernicus. - Na ten wyjątkowy weekend mamy przygotowaną specjalną ofertą, z którą można zapoznać się telefonicznie lub mailowo. W cenę pobytu wliczony jest pokój ze śniadaniem oraz dodatkowe atrakcje, tj. basen, sauna, siłownia i jacuzzi - dodaje.

Czterogwiazdkowy Copernicus oferuje najwyższy standard spośród toruńskich hoteli. W akcji "Toruń za pół ceny" bierze udział po raz pierwszy, właściciele dostrzegli w tej akcji możliwość dodatkowej promocji miejsca.

W poprzednią edycję akcji "Toruń za pół ceny" zaangażowało się blisko 33 tysiące osób i ponad 100 obiektów. Sukces ten skłonił pomysłodawców przedsięwzięcia do zorganizowania pierwszej wiosennej edycji, która jednocześnie otworzy sezon turystyczny. Nowością jest, że w ciągu jednego roku akcja odbędzie się aż dwa razy! Kolejny weekend pełen atrakcji zaplanowano na 20 - 22 września, czyli na zakończenie sezonu letniego.

O tym, jakie miejsca wezmą udział w akcji informuje strona internetowa: www.torun-za-pol-ceny.pl.