Reklama
Reklama
Reklama

W góry czy nad morze? I tu, i tu! Oto POMYSŁY dla niezdecydowanych

Być może to specyfika geografii Polski sprawiła, że kiedy podejmuje się decyzję o tym, gdzie spędzić wakacje, często wybierać trzeba spośród dwóch opcji – urlopu nad morzem albo w górach. Tymczasem z tanimi lotami m.in. po Europie wybierać możecie wśród wielu miejsc oferujących jedno i drugie.
Reklama
Reklama
Tematy:
korsyka morze plaża góry Tajlandia Azja Teneryfa Europa
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Gabi
  2015-05-25 22:24
  W lato zdecydowanie wolę jeździć nad morze. Bałtyk jest okej, ale nigdy nie wiadomo czy pogoda dopisze czy nie. W tym roku mam już wykupione wakacje do Turcji. Pierwszy raz lecę z alfa staru, przejrzałam sporo wycieczek, ale generalnie tam trafiłam najtaniej, hotel na zdjęciach prezentuje się dobrze więc stwierdziłam, że warto spróbować i lecieć zobaczyć. Urlop w lipcu, już się nie mogę doczekać.
  0
  zgłoś
 • Tramp
  2015-04-29 08:01
  BIESZCZADY! Tylko trzeba poprawić trzeba połączenia kolejowe - 1 pociąg TLK z Gdyni do Zagórza to stanowczo za mało. Dlaczego nie ma pociągów regionalnych do Sanoka, Zagórza, Komańczy, Łupkowa? Dlaczego nie można, jak jeszcze niedawno, pojechać koleją na Słowację?! To ma być ta słynna oferta kolejowa dla turystów? I jeszcze jedno - kolej jeździ po szynach a nie na gumowych kołach z wykorzystaniem ciasnych busów do których nie ma jak włożyć plecaków i rowerów!
  0
  zgłoś
 • Bogusia
  2015-04-28 22:24
  W wakacje zdecydowanie wolę jeździć nad morze. Uwielbiam Bałtyk, ale ponieważ nie ma tam gwarancji pogody, najczęściej latam za granicę. W tym roku w alfa starze wykupiłam wakacje w Egipcie, lecimy z rodziną na tydzień do Sharm. Wyszło niewiele drożej niż za wakacje w Polsce, jak ktoś chce znaleźć fajną ofertę to zawsze znajdzie.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama