Położony na Dolnym Śląsku Zieleniec Ski Arena jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków narciarskich w Polsce. Mimo intensywnego rozwoju infrastruktury w ostatnich latach i zwiększającej się liczbie turystów, w regionie wciąż brakowało obiektu w standardzie pięciogwiazdkowego hotelu. To się zmienia za sprawą spółki CGA Invest, która ruszyła już z budową ekskluzywnego Aparthotelu INFINITY Zieleniec Ski & Spa. W ofercie obiektu znajdować się będzie 352 nowoczesne apartamenty sprzedawane w popularnym systemie condo. Inwestycja tej skali i na takim poziomie zwiększy atrakcyjność ośrodka i regionu, co przyczyni się do dużych korzyści dla gminy.

Aparthotel na stoku – unikalny mikroklimat, dogodna lokalizacja

O klasie powstającego obiektu świadczy nie tylko jego unikatowa architektura, idealnie wkomponowująca się w górski krajobraz, ale też niezwykle korzystne położenie. Jest usytuowany bezpośrednio na jednym ze stoków narciarskich w centrum Zieleńca, co zapewnia komfortowy dostęp do wszystkich atrakcji miejscowości. Ponadto taka lokalizacja stanowi idealną bazę wypadową, pozwalającą poznawać uroki całego regionu.

Zieleniec oferuje gościom wyjątkowy, zbliżony do alpejskiego mikroklimat, który ma korzystny wpływ na organizm – sprzyja m.in. zwiększeniu produkcji czerwonych krwinek. Cechą charakterystyczną regionu jest długo zalegająca pokrywa śnieżna, umożliwiająca pełne korzystanie z uroków sezonu zimowego przez ponad 160 dni w roku. To o wiele dłuższy okres niż w przypadku innych ośrodków w naszym kraju. Turystów przyciąga tu też doskonale przygotowana infrastruktura turystyczna oraz świetne warunki terenowe: ponad 22 km tras zjazdowych, 5 kolei linowych, 24 wyciągi, snow park i half-pipe.

Malownicze położenie i duża liczba atrakcji przemawiają za tym, by odwiedzać Zieleniec o każdej porze roku. Góry Bystrzyckie oraz Orlickie zachęcają do indywidualnych i rodzinnych wypraw pieszych oraz rowerowych przejażdżek. Po wymagających wycieczkach i pokonanych kilometrach warto zrelaksować się, korzystając z istniejącej oferty rekreacyjnej. Na gości czekają m.in.: całoroczne koleje linowe, DiscGolfPark, Mountainboard, SkiGrass, ośrodek jeździecki, a nawet łowisko pstrąga.Media

Korzyści dla całego regionu

Czarna Góra Apartamenty realizuje wszystkie swoje inwestycje z największą dbałością o standard obiektów, poszanowaniem przyrody oraz troską o rozwój regionu. Widać to doskonale na przykładzie ośrodka Czarna Góra Resort. Miejscowe władze przekonały się już o korzyściach ze wzrostu popularności regionu, stałego napływu turystów, nowych miejsc pracy oraz pokaźnych wpływów do kasy gminy. Teraz podobnie będzie w Zieleńcu.

Przede wszystkim jego oferta poszerzy się o obiekt, jakiego do tej pory w okolicy nie było. Aparthotel o standardzie pięciogwiazdkowego hotelu przyciągnie nowych klientów, którzy przyczynią się do zwiększenia dochodów miejscowego sektora usług: właścicieli restauracji, sklepów z pamiątkami, wyciągów, parkingów czy licznych zimowych atrakcji. Stanie się tak m.in. za sprawą nowoczesnego, doskonale wyposażonego centrum biznesowego z salami konferencyjnymi i zespołem najlepszych specjalistów w dziedzinie organizowania biznesowych eventów. Zieleniec stanie się wreszcie miejscem spotkań, również tych biznesowych na najwyższym szczeblu – zwłaszcza że na gości czeka ekskluzywna strefa spa & wellness z basenami, saunarium i gabinetami odnowy biologicznej.

Do głównych korzyści z inwestycji dla regionu należy też utworzenie około 300 nowych miejsc pracy w zakresie obsługi powstałego obiektu wraz z całą infrastrukturą. Nie tylko zmniejszy to lokalny poziom bezrobocia, ale też podniesie poziom życia mieszkańców, co przyczyni się do rozwoju miejscowości. Ponadto większe wpływy do budżetu gminy pomogą w realizacji zadań podnoszących komfort życia w Zieleńcu i okolicy.Media

Deweloper, który kocha góry i buduje w nich od lat

Gwarancją dobrej inwestycji jest sprawdzony deweloper. Tak jest w przypadku spółki CGA Invest, która od ponad dekady angażuje się w rozwój i promocję całego regionu Sudetów. To jej dziełem jest nowoczesny, całoroczny ośrodek górski Czarna Góra Resort. O jego sukcesie świadczą liczby: 8 oddanych do użytku obiektów hotelowych, sprzedawanych w systemie condo, 14 wybudowanych i zmodernizowanych tras narciarskich oraz liczne wyciągi i koleje linowe, w tym najszybsza w kraju, sześcioosobowa kolej Luxtorpeda. Do tego należy doliczyć wiele atrakcji: Alpine Coaster Czarna Żmija, baseny zewnętrzne, trasy rowerowe Singletrack czy oddany w ubiegłym sezonie letnim Park Linowy Czarna Góra.

Doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło spółce wypracować sprawdzone rozwiązania, wykorzystywane we wszystkich nowych projektach. Inwestorzy mogą być więc pewni, że stawiając na INFINITY Zieleniec Ski & Spa, właściwie lokują swoje oszczędności.

Media

Przemyślana architektura i poszanowanie natury

Aparthotel o powierzchni około 40 tys. mkw. będzie składał się z trzech brył, usytuowanych tarasowo na zboczu jednego ze stoków w centrum Zieleńca. Bryła została opracowana przez doświadczonych architektów w taki sposób, by idealnie wkomponować się w górski krajobraz i otaczającą przyrodę. Obiekt jest przytulony do zbocza, które stanowi jedną z jego ścian. Dzięki temu, że z poziomu ulicy widoczna jest tylko górna część kondygnacji z licznymi przeszkleniami i przemyślanym systemem świetlnym, osiągnięto efekt wizualnej lekkości. Związek z naturą podkreślą też drewniane elementy elewacji. Przeszklenia w strefie basenowej zintegrują budynek z okalającym pejzażem, a także pozwolą gościom podziwiać zapierający dech z piersiach widok.

Realizacjom spółki CGA Invest przyświeca zarówno dbałość o architekturę, jak i stawianie na ekologię oraz energooszczędność. Tak jest też w przypadku INFINITY Zieleniec Ski & Spa. Obiekt będzie przyjazny naturze i w odpowiedzialny sposób wykorzystujący jej zasoby. Do systemowych rozwiązań dla obiektu należą: ograniczający emisję spalin układ ogrzewania czystą energią gazu ziemnego, wydajny system pomp ciepła wykorzystujący odzysk powietrza odprowadzanego z układu wentylacji, trójwarstwowe okna i rygorystyczna izolacja zwiększająca wydajność ogrzewania oraz chłodzenia budynku. Deweloper przewidział też coś dla samych gości, co przy okazji zwiększy ich komfort pobytu: energooszczędny system wyłączania światła w apartamentach podczas nieobecności w obiekcie, monitoring ogrzewania czy system monitorowania i minimalizowania eksploatacji wody. Wszystko to po to, by budować obiekty najwyższej klasy w zgodzie z przyrodą i oczekiwaniami świadomych klientów.

Media

Design na najwyższym światowym poziomie

INFINITY Zieleniec Ski & Spa przykuwa uwagę nie tylko od zewnątrz, ale także od środka. Zespół projektantów z pasją zadbał o wykreowanie wnętrz, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów. Luksusowe i przestronne apartamenty charakteryzują się wystrojem łączącym w sobie funkcjonalną nowoczesność z ponadczasową i subtelną elegancją. Apartamenty w większości wyposażone są w loggie lub balkony, a z każdego z nich rozpościerać się będzie zapierający dech w piersiach widok na nartostrady, przełęcze i majestatyczne Góry Orlickie. Wszystkie lokale sprzedawane są w wykończeniu „pod klucz” – wraz z kompletnym wyposażeniem w najwyższym standardzie. Inwestorzy mogą więc liczyć na to, że ich jedno- , dwu- lub trzypokojowy apartament będzie posiadał autorski projekt wystroju wnętrz, a wykończenie całości oparte zostanie na materiałach najwyższej jakości i wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale.

Condo – nowy wymiar inwestycji

Aparthotel INFINITY Zieleniec Ski & Spa jest sprzedawany w popularnym i cenionym na całym świecie systemie condo. To bezpieczny i sprawdzony sposób inwestowania kapitału polegający na kupowaniu apartamentów w obiektach hotelowych. Następnie nieruchomości są wynajmowane przez operatora, a prywatni inwestorzy cieszą się już tylko gwarantowanym, stałym zyskiem. Co istotne – wyższym niż poprzez standardowe formy inwestowania (np. lokaty bankowe).

W przypadku obiektu spółki CGA Invest system condo działa wyjątkowo korzystnie. Nabycie każdego apartamentu zostaje potwierdzone wpisem w indywidualnej księdze wieczystej, a dzięki umowie najmu z operatorem właściciel zyskuje stopę zwrotu na poziomie aż 7% od zainwestowanej kwoty netto w skali roku – niezależnie od tego, czy lokal jest wynajmowany, czy nie. Umowy zawierane są na 5 lub 10 lat bądź na czas nieokreślony, a wszystkie opłaty związane z wynajmem (media, koszty z tytułu zarządzania nieruchomością, ubezpieczenie) pozostają po stronie doświadczonego operatora. Inwestorom pozostaje cieszyć się z regularnego zysku. Na tym jednak nie koniec.

Pakiet Inwestora – stały zysk, wypoczynek i góra korzyści

Prawdziwą gratką dla właścicieli apartamentów w INFINITY Zieleniec Ski & Spa jest uruchomiony od marca tego roku rewolucyjny Pakiet Inwestora. Zawiera nieograniczoną liczbę dni w roku do wykorzystania na własny pobyt w aparthotelu lub w innym dowolnym obiekcie hotelowym znajdującym się w aktualnej ofercie CGA Invest. Warto podkreślić, że wypoczywać na tych zasadach można o każdej porze roku – zarówno w wakacje, jak i podczas ferii zimowych.

Ponadto każdemu inwestorowi przysługuje imienna Karta VIP gwarantująca atrakcyjne zniżki na wszystkie usługi oferowane w INFINITY Zieleniec ski&spa oraz Czarnej Górze Resort, w tym ofertę restauracji, zabiegi w Spa z Natury, karnety narciarskie czy wypożyczenie sprzętu. Do tego dochodzi możliwość bezpłatnego korzystania z basenów hotelowych, saunarium a nawet parkingu .

Zadowoleni klienci wracają

O tym, że warto zainwestować w Aparthotel INFINITY Zieleniec Ski & Spa, świadczą liczby. Nabywców znalazła już połowa z 352 apartamentów. To m.in. dzięki temu, że zadowoleni inwestorzy wracają przy okazji kolejnych projektów realizowanych przez dewelopera. Warto więc już teraz wybrać apartament dostosowany do indywidualnych wymagań. Obiekt w Zieleńcu pierwszych gości przyjmie już w grudniu 2020 roku.

Jesteś zainteresowany inwestycją? Zadzwoń: +48 74 306 76 06 lub wyślij e-mail na adres:
e-mail: infinity@czarnagora.pl. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.infinity.czarnagora.pl