Reklama
Warszawa
Reklama

Najlepsze polskie parki rozrywki dla dzieci - co, jak i gdzie? Atrakcje na Dzień Dziecka [GALERIA]

31 maja 2019, 10:34
Spotkanie z Pszczółką Mają – park Majaland w Kownatach Aby spotkać się z sympatyczną owadzią bohaterką Mają, można – zamiast zasiadać przed telewizorem czy kinowym ekranem – zawitać do miejscowości Kownaty pod Torzymiem, tuż przy granicy z Niemcami. Jesienią zeszłego roku został tam bowiem otwarty Majaland – familijny, całoroczny park rozrywki, którego główną gwiazdą jest właśnie najsłynniejsza pszczółka świata. Majaland zajmuje 10 ha i składa się z części zewnętrznej oraz zadaszonej hali. Park ma wydzielone trzy strefy, powiązane tematycznie z trzema różnymi postaciami z bajek: Pszczółką Mają, małym wikingiem o imieniu Vicky oraz Heidi – dziewczynką z Alp z kart szwajcarskiej powieści. Na spragnione bajkowych wrażeń maluchy (a także ich rodziców) czeka tu 25 atrakcji głównych (w tym wielkie drzewo, wokół którego skupiona będzie cała niezwykła kraina) i mnóstwo atrakcji mniejszych. Nie zabraknie zjeżdżalni, karuzel, ścian wspinaczkowych, wielkich domów w kształcie kwiatów, rollercoasterów, a nawet miasteczka ruchu drogowego z samochodzikami akumulatorowymi czy dyskoteki. Wszystko po to, by maluchy mogły choć przez chwilę poczuć się jak postacie z ich ukochanego bajkowego świata.
Spotkanie z Pszczółką Mają – park Majaland w Kownatach Aby spotkać się z sympatyczną owadzią bohaterką Mają, można – zamiast zasiadać przed telewizorem czy kinowym ekranem – zawitać do miejscowości Kownaty pod Torzymiem, tuż przy granicy z Niemcami. Jesienią zeszłego roku został tam bowiem otwarty Majaland – familijny, całoroczny park rozrywki, którego główną gwiazdą jest właśnie najsłynniejsza pszczółka świata. Majaland zajmuje 10 ha i składa się z części zewnętrznej oraz zadaszonej hali. Park ma wydzielone trzy strefy, powiązane tematycznie z trzema różnymi postaciami z bajek: Pszczółką Mają, małym wikingiem o imieniu Vicky oraz Heidi – dziewczynką z Alp z kart szwajcarskiej powieści. Na spragnione bajkowych wrażeń maluchy (a także ich rodziców) czeka tu 25 atrakcji głównych (w tym wielkie drzewo, wokół którego skupiona będzie cała niezwykła kraina) i mnóstwo atrakcji mniejszych. Nie zabraknie zjeżdżalni, karuzel, ścian wspinaczkowych, wielkich domów w kształcie kwiatów, rollercoasterów, a nawet miasteczka ruchu drogowego z samochodzikami akumulatorowymi czy dyskoteki. Wszystko po to, by maluchy mogły choć przez chwilę poczuć się jak postacie z ich ukochanego bajkowego świata. / Media
Park rozrywki jest od tego, aby bawić się na całego! Zwłaszcza w Dniu Dziecka, ale nie tylko! Z okazji święta najmłodszych (i młodych duchem) Travelist – serwis rezerwacyjny online, prezentuje przegląd najfajniejszych i najlepszych atrakcji dla dzieci. Karuzela emocji, rollercoaster pozytywnych wrażeń i feeria barw rodem z lunaparku gwarantowane!
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(1)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • niezadowolona
    2019-06-13 15:40:38
    byliśmy w jednym z parków rozrywki na dzień dziecka, tyle ludzi było, że może udało nam się z kilku atrakcji skorzystać, także średnio mi się podobało i dzieciom też.. Lepiej było zrobić jak moja siostra pojechała do leszczyńskiego tunelu aerodynamicznego i polatać.. na konkretną godzinę tam mieli lot i z niego skorzystali a nie jak my zapłaciliśmy kupę kasy i nawet z połowy atrakcji nie skorzystaliśmy.
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej