Jak tłumaczy dyrektor Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej Jan Bosznowicz, zjazd w strojach kąpielowych to impreza skierowana zarówno do kobiet i mężczyzn, którzy odważą się zjechać na nartach lub desce snowboardowej ze stoków położonych w Tatrzańskiej Łomnicy, Strbskim Plesie lub w Jasnej pod Chopokiem.

Reklama

Organizatorzy imprezy dla wszystkich śmiałków przygotowali nagrody. Miłośnicy białego szaleństwa, którzy odważą się na zjazd w stroju kąpielowym, otrzymają wejściówki do kompleksu basenów termalnych Tatralandia. Po ekstremalnej przygodzie narciarze będą mogli się tam ogrzać w wodzie o temperaturze 38 stopni Celsjusza.

Nietypowa impreza inauguruje również wiosenny sezon w ośrodkach narciarskich położonych w Niskich i Wysokich Tatrach. Od soboty narciarze kupując dobowy skipass, w prezencie otrzymają karnet do Tatralandii. W ten sposób wszyscy, którzy chcą skorzystać z ostatnich podrygów zimy, mogą połączyć narciarskie szaleństwo z wylegiwaniem się pod palmami z widokiem na ośnieżone Tatry - mówi Bosznowicz.

Akcja promocyjna potrwa do końca sezonu narciarskiego.