Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kenia - kraj, w którym się zakochasz!

30 sierpnia 2011, 12:16
Marcin Jarosz
Jeden z najbezpieczniejszych (co nie oznacza "bezpieczny") krajów Afryki, królestwo zwierząt, urzekające miejsce oddalone od Polski o ponad 7000 kilometrów - to najczęściej można przeczytać, wpisując w wyszukiwarce internetowej hasło "Kenia" i przeglądając wskazane strony. Kiedy już się tam jest, okazuje się, że wszystko to... prawda, a żadne opisy i żadne fotografie nie są w stanie oddać emocji, które towarzyszą przemierzaniu kenijskich dróg. Zdjęcia, które się tam robi, mają wartość przede wszystkim dla ich autora, który patrząc na nie po powrocie, stymuluje swoją pamięć, pozwala zmysłom powracać do przeżywanych doświadczeń, uśmiecha się, wspominając uchwycone miejsca i ludzi. Istnieje jednak szansa, że dzięki tym fotografiom znajdzie się ktoś, kto zechce przeżyć podobną przygodę... Oto Kenia, w której zakochasz się prędzej czy później!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
podróże wakacje w kenii kenia na własną rękę kenia safari podróż do kenii podróż kenia Kenia

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • ra
    2011-08-30 17:29:02
    Zawiera dokładnie 23 wagony + 1 lokomotywa
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama