Reklama
Reklama
Reklama

Księżycowe krajobrazy w tureckiej Kapadocji

Jaskinie wykute w powulkanicznej skale zwanej tufem, do tego przedziwne przypominające kształtem grzyby formy skalne. Wszystko to widziane z góry robi niesamowite wrażenie. Zapraszamy na wycieczkę do tureckiej Kapadocji. Oto widoki z lotu... balonu.
Reklama
Reklama
Tematy:
Turcja UNESCO Kapadocja Anatolia
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • dida56
  2012-09-02 10:11
  Kapadocja to nie tylko grzyby skalne, ale także wykute w tufie miasta,
  kościoły i twierdze po prostu cudowne miejsce.Polecam zwiedzać Turcję
  z biurem podróży Itaka znakomita organizacja
  0
  zgłoś
 • radek
  2012-08-23 17:00
  turcja mnie intryguje, wiele slyszalem o tym kraju, jezdze na motorze i moze udaloby sie pojechac tam na jakas fajna wyprawe, tylko chcialbym pojechac na zorganizowany wypad, gdzie szukac takich wycieczek?
  0
  zgłoś
 • sgos
  2012-08-19 15:56
  Turcja jest pełna tak pięknych miejsc, wracam tam już trzeci raz z rzędu i za każdym razem zadziwia mnie czymś nowym, Kapadocję zwiedziłam przy okazji pierwszego pobytu w Alanya, rezydentka namówiła nas na wykupienie takiej wycieczki fakultatywnej i było warto, niespotykane nigdzie indziej na świecie ogromne, podziemne miasta, dziesiątki wykutych w skałach kościołów z IX wieku, jakoś wcale drogo nas to nie wyszło, a widoki zapamiętamy na zawsze.
  0
  zgłoś
 • kler daje goowno bierze złoto
  2012-07-03 20:08
  nie ma wody na pustni skad woda??? studnie głebi nove???a czy tam sie modl;a sa mułły
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama