Mina pokojówki, która odkrywa w pokoju hotelowym implanty damskich piersi albo zestaw sztucznych zębów z diamentami musi być taka jak ta szczęka, czyli bezcenna. A jak pokazuje zestawienie opracowane na podstawie danych z hoteli sieci Travelodge i przytoczone przez portal e-hotelarstwo.com, to i tak wcale nie największe niespodzianki.

Reklama

Co jeszcze potrafią zostawić goście? Oprócz książek, ubrań, ładowarek do telefonów i laptopów, a także sprzętu do tych ładowarek raz na jakiś czas trafiają się prawdziwe perełki. Na przykład wiadro żywych krabów, kluczyki do Bugatti, zwycięski kupon na loterię EuroMillions, klaser ze znaczkami wartymi 400 mlionów dolarów, inkrustowany diamentami telefon iPhone, a nawet zegarek Rolex o wartości 50 tys. funtów brytyjskich.

Jeśli po przeczytaniu tej wiadomości zaczynasz marzyć o pracy pokojówki i odkrywaniu takich skarbów, musisz wiedzieć, że w jednym z hoteli sieci Travelodge gość zostawił... żywego pytona. Na szczęście nie w Polsce. Jednak jak podkreśla portal e-hotelarstwo, Polacy też mają się czym pochwalić. W jednym z hoteli na Mazowszu gość zapomniał zabrać ze sobą część stroju nurka - mosiężny hełm i ciężkie metalowe buty.