Jak informuje Radio Zet, ciekawą promocję przygotowała tania linia lotnicza VietJet. Wietnamski przewoźnik będzie rozdawał darmowe bilety na samolot.

Reklama

Kiedy będzie można dostać darmowe bilety na samolot

Promocja wystartuje w sobotę 9 września i będzie trwała 24 godziny. Jest jedno ale. Polscy klienci znajdują się w innej strefie czasowej - dla nas wyprzedaż rozpocznie się w piątek o godzinie 19, a zakończy w sobotę o 19.

Pasażerowie będą mogli uzyskać darmowe bilety na podróże samolotem odbywające się w okresie od 18 września 2023 r. do 31 marca 2024 r.

Dokąd lata VietJet

Linia oferuje loty krajowe i międzynarodowe. Samoloty wietnamskiego przewoźnika latają m.in. do Malezji, Japonii, Hongkongu, Korei Południowej, Australii, Tajwanu, Indii, Kazachstanu czy na Bali - przypomina Radio Zet.

Darmowe loty będzie można nabyć poprzez stronę internetową taniej linii. Podróżni mogą kupić bilet również za pośrednictwem aplikacji mobilnej przewoźnika. Zniżka zostanie automatycznie naliczona przy rezerwacji miejsca w samolocie.

Radio Zet informuje o pewnym haczyku w ofercie wietnamskiej linii. Pasażerowie, którym uda się uzyskać darmowe bilety lotnicze, będą musieli samodzielnie pokryć koszty podatku oraz uiścić wszelkie opłaty lotniskowe. Ponadto w ramach oferty możemy zabrać bagaż podręczny. Większa walizka wiąże się z kolejnymi opłatami.