Dziennik Gazeta Prawana logo

Rozpocznij sezon z gwarancją śniegu

18 września 2009, 10:20
Ten tekst przeczytasz w 4 minuty
Rozpocznij sezon z gwarancją śniegu
Inne
Wielu przybywa tu ze względu na zapierającą dech w piersiach panoramę na Alpy i na Zell am See-Kaprun. Inni szczególnie cenią 138 km urozmaiconych tras narciarskich. Jednak to, z czego nie zrezygnuje żaden z gości to gwarantowana jednometrowa pokrywa śnieżnego puchu...

: w samym sercu regionu Pinzgau najbardziej liczy się śnieg, który czyni tu każdy dzień niezapomnianym. I to nie tylko w grudniu i styczniu: tu śnieg nie znika niemal przez cały rok.

Jak to możliwe? . Ten położony na wysokości ponad 3 000 m płaskowyż lodowca Kitzsteinhorn już we wrześniu oferuje doskonałe warunki narciarskie na stokach ciągnących się kilometrami. Zaznaj uroków zimy już od pierwszych sekund: czekamy na Ciebie na lodowcu! Świetnym momentem na rozpoczęcie zimowego sezonu jest Gletscher-Event na Kitzsteinhorn. Bo mimo że spragnieni śniegu narciarze praktycznie przez cały rok mogą tu cieszyć się urokami zimy, oficjalnego otwarcia sezonu po prostu nie można przegapić!

: 7. listopada rozpoczynają się testy nowych w sezonie 2009/2010 modeli sprzętu alpejskiego i freeski. Oprócz tego startuje program fitness - świetny pomysł na aktywny wypoczynek - i wiele imprez muzycznych. Specjalnie dla pań odbywa się też jednocześnie „Völkl Freeski Girlie Camp”: od 6. do 8. listopada żądne przygód i emocji na stoku narciarki będą miały niepowtarzalną okazję nauczyć się trików, które na pewno wyróżnią je potem z tłumu przy każdym zjeździe. Pozostałe kursy dla wszystkich, zarówno panów, jak i pań, rozpoczynają się już w połowie października.

Od 17. października nieustraszeni narciarze poznają granice swoich możliwości podczas warsztatów „Freestyle Workshop”. „Switchen”, „powdern”, „jibben” - czyli . Doświadczeni instruktorzy narciarstwa freestylowego zaprezentują uczestnikom, że na nartach wszystko jest możliwe. Zdobyte umiejętności będzie można sprawdzać przez całą zimę w Mellow Park, gdzie na prawie 30 000 m2 czeka cała gama ramp i innych przeszkód. Również na Schmittenhöhe znajduje się nowy „Rome Park” - prawdziwe eldorado dla freeriderów.

. „Back on Board” nazywa się otwarcie sezonu nieco innego typu na Kitzsteinhorn. Tu DJ’e zatroszczą się o prawdziwą muzyczną eksplozję, a miłośnicy snowboardu będą mieli okazję zmierzyć się w zawodach lub przetestować najnowsze modele nart i desek. A zatem jazda do Zell am See-Kaprun!

• Do wyboru: 7 noclegów ze śniadaniem (hotele z bufetem śniadaniowym, pensjonaty, kwatery prywatne), 7 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją (hotel*****, hotel ****Superior, hotel****, Hotel***, pensjonaty z 2 posiłkami), 7 noclegów bez wyżywienia w apartamentach (szczegóły na stronie) lub 7 noclegów z 2 posiłkami na kempingu.

• 6- dniowe karnety narciarskie ważne we wszystkich 54 czynnych wyciągach i kolejkach w Zell am See-Kaprun; transfery autobusami w cenie

• 7 dni wstępu na kryty basen Zell am See oraz Optimum Kaprun (sauna płatna dodatkowo)

• 7 dni wstępu na lodowisko Zell am See

• Zniżka 10% przy wypożyczaniu nart

• Zniżka 10 euro przy rezerwacji 4- lub 5-dniowego kursu narciarskiego w szkółkach w Zell am See-Kaprun

Szczegóły oferty (również tej dla rodzin) na stronie:

winter.zellamsee-kaprun.com/winter/aktuelles/aktuelle_angebote/schnee_okay/

• Do wyboru: 7 noclegów ze śniadaniem (hotele z bufetem śniadaniowym, pensjonaty, kwatery prywatne), 7 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją (hotel*****, hotel ****Superior, hotel****, Hotel***, pensjonaty z 2 posiłkami), 7 noclegów bez wyżywienia w apartamentach (szczegóły na stronie) lub 7 noclegów z 2 posiłkami na kempingu.

• 6- dniowe karnety narciarskie ważne we wszystkich 54 czynnych wyciągach i kolejkach w Zell am See-Kaprun

• 7 dni wstępu na kryty basen Zell am See oraz Optimum Kaprun (sauna płatna dodatkowo)

• 7 dni wstępu na lodowisko Zell am See

• Zniżka 10% przy wypożyczaniu nart

Szczegóły oferty (w tym także rodzinnej) na stronie:

winter.zellamsee-kaprun.com/winter/aktuelles/aktuelle_angebote/gletscher_schnee_okay/

• Do wyboru: 3 noclegi ze śniadaniem (hotele z bufetem śniadaniowym, pensjonaty, kwatery prywatne), 3 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją (hotel*****, hotel ****Superior, hotel****, Hotel***, pensjonaty z 2 posiłkami), 3 noclegi bez wyżywienia w apartamentach (szczegóły na stronie) lub 3 noclegi z 2 posiłkami na kempingu. Inne możliwości zakwaterowania.

• 3- dniowe karnety narciarskie ważne we wszystkich 53 czynnych wyciągach i kolejkach w Zell am See-Kaprun

• 4 dni wstępu na kryty basen Zell am See oraz Optimum Kaprun (sauna płatna dodatkowo)

• 3 dni wstępu na lodowisko Zell am See

• Zniżka 10% przy wypożyczaniu nart

Praktycznie wszystkie elementy 3-dniowego programu dostępne przez 4 dni. Rezerwacje od poniedziałku do czwartku.

Szczegóły oferty (na cały sezon 2009/2010) na stronie:

winter.zellamsee-kaprun.com/winter/aktuelles/aktuelle_angebote/last_minute/

Brucker Bundesstr. 1a

A-5700 Zell am See

Tel: ++43 6542 770

Fax: ++43 6542 72032

E-Mail: welcome(at)zellamsee-kaprun.com

Web: www.zellamsee-kaprun.com

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj