Z oferty "czekoladowego hotelu" korzystać można do 8 kwietnia. W tym czasie w fabryce Little Chocolate Shop w angielskiej miejscowości Leyburn na turystów czeka czekoladowy pokój. Tam, oprócz jadalnych mebli, skorzystać można także z czekoladowej fontanny i kufra pełnego niespodzianek przypominających gadżety z filmu "Charlie i fabryka czekolady".

Reklama

Goście podczas wizyty w fabryce będą mogli obserwować cały proces produkcji czekolady, a ich pobyt zakończy się czekoladowym śniadaniem. Niestety swój pokój opuścić muszą przed 10, ponieważ od tej godziny fabryka otwarta jest dla osób, które chcą ją zwiedzić w ciągu dnia. Pracownicy muszą mieć też czas na stworzenie od nowa wystroju czekoladowego pokoju, w którym nawet kwiaty wykonane są z czekolady. Każdego dnia w pomieszczeniu wymieniane są wszystkie elementy wyposażenia.

Podczas pobytu, goście mają do dyspozycji łazienkę, ale muszą zapomnieć o radiu i telewizji.

Podczas świąt wielkanocnych wszyscy pozwalamy sobie na trochę więcej czekolady niż zwykle, więc dlaczego nie pozwolić sobie na naprawdę sporo? Wszystkie rodziny z dziećmi i czekoladoholicy na pewno nie zapomną pobytu w naszej fabryce - powiedział Jim Hogg, menager The Little Chocolate Shop.

Noc w czteroosobowym, czekoladowym pokoju kosztuje 100 funtów, ale warto dodać, że pieniądze te zasilą konto brytyjskiej organizacji charytatywnej Breast Cancer UK.