Reklama
Reklama
Reklama

Po zdrowie na Węgry i do Czech. Najlepsze uzdrowiska i sanatoria

Lada moment wejdą w życie unijne przepisy umożliwiające korzystanie z usług medycznych w dowolnie wybranym kraju UE. Dzięki nim pacjent, który otrzyma od lekarza skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, nie będzie musiał się ograniczać do Ciechocinka czy innego polskiego zdroju, ale będzie mógł pojechać do dowolnego sanatorium w UE. Warunek zwrotu całości: cena musi być porównywalna do tej w Polsce. A to sprawia, że polskich kuracjuszy mogą zainteresować kierunki południowe.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ram_a
  2014-09-28 10:37
  Kto jedzie do Zakopanego chyba jakiś DESPERAT , górale skasują dutki a ludzi tyle jak na dworcu,,,
  0
  zgłoś
 • Kuracjusz
  2014-06-18 23:58
  Jestem starym kuracjuszem i zyczylbym naprzyklad żeby uzdrowiska w Polsce, Czechach, na Wegrzech połączyły się we wzajemnej współpracy. Kiedy ostatnio byłem w Krynicy Zdroju mało było tam kuracjuszy. Kiedy otworzono granice ludzie już niechętnie chcą jeździć do tych samych miejsc w Polsce. Idealna okazja nadarza się teraz żeby mieć wymianę kuracjuszy. Polacy do Wegier i Czech, a tamci do nas z kolei! Idealna okazja żeby znow wznowić wypoczynek w sanatoriach bo wszędzie zaczyna być pustawo. Można by było zachęcić kuracjuszy z zagranicy z zaoferowaniem im jednocześnie wycieczek np. do Zakopanego, Szczawnicy, zwiedzenia pobliskich zamkow jak w Niedzicy, Czorsztynie. Idealna okazja nie tylko do zdrowotnej rehabilitacji, ale także okazja do zwiedzenia sąsiedniego kraju! Wszystkim by to wyszlo na dobre!
  0
  zgłoś
 • olszymow
  2014-06-16 09:20
  Polska służba zdrowia już szuka sposobów na utrudnienie życia kuracjuszom. Stworzą takie przeszkody żeby nie opłacało sie korzystać z takich wyjazdów. Chamstwo polskie nie zna pojęcia,, pomagaj,,
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama