Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tańce, hulanki, swawole... Najlepsze imprezy w Europie 2015

15 lutego 2015, 15:34
Roskilde Festival jest dla tych, którzy unikają komercyjnego kiczu. W Danii, niedaleko Kopenhagi można nie tylko usłyszeć najlepszych alternatywnych wykonawców, lecz także uczestniczyć w projektach artystycznych. Impreza uchodzi też za najbardziej ekologiczną – ale to nic dziwnego w Danii, która słynie dbałości o naturalne środowisko. Impreza wygrała w kategorii Green Operation dzięki współpracy z akcją Stop Marnowaniu Żywności. Ta wielka rockowa impreza od lat podbija serca uczestników dzięki niekomercyjnemu charakterowi utrzymywanemu od 1971 roku. Roskilde to nie tylko zabawa – to też walka o prawa człowieka, rozwijanie świadomości ekologicznej i Żywa Biblioteka.Potem polecamy wycieczkę nad morze i na wyspy. Rezerwujcie loty do Kopenhagi lub Malmo między 27 czerwca a 4 lipca. Miejscowość Roskilde znajduje się niedaleko lotniska w Kopenhadze i w Malmö.Więcej na temat tegorocznej edycji znajdziesz TUTAJ >>>
Roskilde Festival jest dla tych, którzy unikają komercyjnego kiczu. W Danii, niedaleko Kopenhagi można nie tylko usłyszeć najlepszych alternatywnych wykonawców, lecz także uczestniczyć w projektach artystycznych. Impreza uchodzi też za najbardziej ekologiczną – ale to nic dziwnego w Danii, która słynie dbałości o naturalne środowisko. Impreza wygrała w kategorii Green Operation dzięki współpracy z akcją Stop Marnowaniu Żywności. Ta wielka rockowa impreza od lat podbija serca uczestników dzięki niekomercyjnemu charakterowi utrzymywanemu od 1971 roku. Roskilde to nie tylko zabawa – to też walka o prawa człowieka, rozwijanie świadomości ekologicznej i Żywa Biblioteka.Potem polecamy wycieczkę nad morze i na wyspy. Rezerwujcie loty do Kopenhagi lub Malmo między 27 czerwca a 4 lipca. Miejscowość Roskilde znajduje się niedaleko lotniska w Kopenhadze i w Malmö.Więcej na temat tegorocznej edycji znajdziesz TUTAJ >>> / Polska Agencja Prasowa / DAVID LETH WILLIAMS
Od wiosny do jesieni dzieje się w muzyce. Sezon koncertowy otwierają pierwsze wiosenne koncerty w marcu a kończą imprezy halowe.
Reklama
Reklama
Tematy:
Opne'er Roskilde festiwal Roskilde festiwale w Europie imprezy w Europie
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • prawdajest1
    2015-02-15 17:47
    Do samego dnia kiedy to zaczal sie biblijny POTOP ludzie wysmiewali Noego i jego rodzine ktorzy ponad 50 lat budowali Arke...jednak w ostatniej chwili niektorzy probowali wejsc do Arki-nie udalo sie nikomu. Analogia - dzis na swiecie wiekszosc zyje wg hasla "hulaj duszo nie ma piekla" a wysmiewaja prawdziwych chrzescijan (nie tych z Watykanu bo oni nimi nie sa!) ktorzy mowia o wg Biblii rychlym koncu tego systemu rzeczy.Co to jest?! Czytaj i analizuj Pismo Swiete to sie dowiesz!
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama