Reklama
Reklama
Reklama

Santorini - czerwone plaże i najlepsze wina

3 lipca 2015, 17:10
Santorini, chociaż jest znacznie kameralniejsza niż większość greckich wysp, ściąga wielu podróżników. Wpływ na to ma niewątpliwie nie tylko jej urok, ale także to, że jest ona bardzo dobrze skomunikowana. Santorini posiada bowiem własny port lotniczy, dzięki czemu przyjezdni nie muszą martwić się organizacją dojazdu promem i związanych z tym kosztów. Bilety do Thiry w najlepszej cenie znajdziecie na Tanich lotach na Santorini.
Santorini, chociaż jest znacznie kameralniejsza niż większość greckich wysp, ściąga wielu podróżników. Wpływ na to ma niewątpliwie nie tylko jej urok, ale także to, że jest ona bardzo dobrze skomunikowana. Santorini posiada bowiem własny port lotniczy, dzięki czemu przyjezdni nie muszą martwić się organizacją dojazdu promem i związanych z tym kosztów. Bilety do Thiry w najlepszej cenie znajdziecie na Tanich lotach na Santorini. / Shutterstock
Jeżeli jesteście wielbicielami greckich wysp, Santorini z pewnością Was zachwyci. To miejsce ma znacznie bardziej kameralny charakter niż turystyczne kurorty już choćby na Krecie i Rodos. Z tego względu idealnie nadaje się zarówno na rodzinny wyjazd, jak i na romantyczne wakacje we dwoje. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na urlop na Santorini.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama