Reklama
Warszawa
Reklama

Hotelowe pokoje pełne zarazków. Na te miejsca szczególnie uważaj!

26 lipca 2018, 13:00
Jeśli planujemy wyjazd, by w końcu odetchnąć pełną piersią świeżym powietrzem, to koniecznie uważajmy na obiekt, w którym się zatrzymujemy. Rezerwując pokój przez internet niemożliwym jest sprawdzenie zapachu jego wnętrza, ale po przyjeździe pierwsze, co może nas uderzyć, to nieprzyjemne wonie. - Jeśli nawet pokój hotelowy wygląda czysto, to zapach zgnilizny, pleśni czy papierosów powinien nam dać do myślenia. W pomieszczeniu nie powinniśmy czuć żadnego zapachu, jedynie świeżego prania lub delikatnego odświeżacza powietrza, to wszystko. Wszelkie inne zapachy unoszące się w powietrzu powinny wzbudzić naszą czujność – mówi Marcin Karpiński, ekspert ds. czystości z Clinex Nanochem.
Jeśli planujemy wyjazd, by w końcu odetchnąć pełną piersią świeżym powietrzem, to koniecznie uważajmy na obiekt, w którym się zatrzymujemy. Rezerwując pokój przez internet niemożliwym jest sprawdzenie zapachu jego wnętrza, ale po przyjeździe pierwsze, co może nas uderzyć, to nieprzyjemne wonie. - Jeśli nawet pokój hotelowy wygląda czysto, to zapach zgnilizny, pleśni czy papierosów powinien nam dać do myślenia. W pomieszczeniu nie powinniśmy czuć żadnego zapachu, jedynie świeżego prania lub delikatnego odświeżacza powietrza, to wszystko. Wszelkie inne zapachy unoszące się w powietrzu powinny wzbudzić naszą czujność – mówi Marcin Karpiński, ekspert ds. czystości z Clinex Nanochem. / Shutterstock
Wakacje w pełni, Polacy ruszyli na podbój najodleglejszych zakątków świata, ale w kraju też znajdują miejsca, gdzie można solidnie wypocząć. Przed wyjazdem robimy szybki bilans ryzyka – czy na safari nie porwie nas tygrys, czy nie wypadniemy z kajaka albo czy nie złapiemy kleszcza. Rzadko myślimy, o tym, co może nam się stać w pokoju hotelowym. A zagrożeń może być wiele.
Reklama
Reklama
Tematy:
baktrie wakacje hotel zdrowie bezpieczeństwo

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama