Najbardziej konkurencyjne propozycje znaleźć można na francuskiej stronie Voyages Prives. Członkowie tego "prywatnego klubu podróżnika" są na bieżąco informowani o promocjach, które strona udostępnia przez krótki, określony czas. Aktualnie jedną z najciekawszych cenowo propozycji jest 3-dniowy pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu Altis w Lizbonie za 89 euro od osoby zamiast 296. Podobna oferta dotyczy 4-gwiazdkowego hotelu Duke w Rzymie za 119 euro zamiast 396 euro. W cenę wliczone są dwie noce w pokoju "superior", śniadania, transport do Piazza del Popolo i możliwość 20 proc. zniżki w hotelowej restauracji.

Reklama

Są też 5-dniowe wakacje w luksusowej suicie w 5-gwiazdkowym hotelu w Marakeszu za 282 euro zamiast 560 euro z wyżywieniem i dniem w spa. Inna propozycja to 8 dni w 5-gwiazdkowym hotelu Marriott w Khao Lak w Tajlandii za 239 euro zamiast 696 euro lub trzy noce w luksusowym hotelu Kempinski na Sycylii za 359 euro zamiast 690. W cenę ofert nie wliczono transportu.

Podobne promocje proponuje nowy, prywatny serwis internetowy specjalisty od podróży Thomasa Cooka. Dostęp do strony nazwanej "Voyages tres prives" (Niezwykle prywatne wakacje) jest możliwy po poleceniu przez członka. Warte uwagi są też strony internetowe Splendia i Voyages Chic.

Ciekawy pomysł proponuje Hotelissima. Na jej stronie można znaleźć promocyjne ceny na pobyt w ekskluzywnych hotelach na całym świecie. Noc z śniadaniem w Hilton Labriz na Seszelach kosztuje tu na przykład 135 euro zamiast 215 euro.

Luxethika, prócz konkurencyjnych cen, proponuje wakacje w niezwykłym kadrze ekologicznych hoteli i ośrodków w odległych częściach świata. Szczęście znajdą tu wymagający podróżnicy marzący o spokoju na Malediwach, Mozambiku, czy Zanzibarze.

Reklama

Dla urlopowiczów podróżujących na własną rękę Wimdu i House Trip proponują znalezienie loftu, apartamentu lub domu na rodzinne, wygodne wakacje za ceny poza konkurencją. Aktualnie cena wynajęcia 4-osobowego apartamentu w Sydney kosztuje na Wimdu ok. 100 euro za noc. Nic, tylko pakować walizki...