Bez wątpienia tego typu propozycją jest połączenie rejsu nowoczesnym wycieczkowcem, z zabiegami w gabinetach odnowy biologicznej. Najbardziej imponujące pływające SPA zajmuje powierzchnię sześciu tys. metrów kwadratowych. Klienci Marco Polo Travel, kupując rejs i planując korzystanie ze gabinetów PA, coraz częściej decydują się na luksusowe kabiny z bezpośrednim dostępem do strefy odnowy.

Reklama

Polecamy takie rozwiązanie osobom, którym zależy na odpoczynku i regeneracji w luksusowym otoczeniu, z dyskretną obsługą. Często o tę możliwość pytają klienci, którzy, na co dzień zmagają się z intensywnym trybem życia i brakuje im czasu na relaks, czyli menedżerowie, właściciele firm - mówi Kinga Fromlewicz, PR Manager grupy eTravel, w ramach, której działa Marco Polo Travel.

Kabina z bezpośrednim dostępem do strefy SPA to również dodatkowe przyjemności, jak np. zabiegi do wyboru, lekcje fitness lub medytacji, zaproszenie na koktajl z kapitanem, kosz owoców w kabinie oraz room service z niskokalorycznymi daniami. W najbardziej luksusowej wersji podróży w ponad 30 metrowym apartamencie, do dyspozycji wypoczywających jest również osobisty kamerdyner.

W SPA na wycieczkowcu dostępne są nie tylko zabiegi odnowy, ale do dyspozycji gości oddane są także luksusowe sauny, łaźnie tureckie, czy baseny do talasoterapii. Wszystko w odpowiednio zaprojektowanych wnętrzach w stylu orientalnym. Taki sposób organizacji strefy relaksu gwarantuje jego efektywność. Szczególnie, że każdy może zdecydować, czy korzysta z gotowych pakietów wellness, czy komponuje je według własnych potrzeb i preferencji.

Dla osób przyzwyczajonych w codziennym życiu do szybkiego tempa, samo SPA może okazać się zbyt jednostajne. Dlatego na wycieczkowcach zaprojektowano również strefy fitness i sport, gdzie można korzystać z siłowni, basenów, czy ścieżki do joggingu. Do dyspozycji zainteresowanych, jest także osobisty trener, który pomoże zaprojektować najodpowiedniejszy rodzaj treningu.

Na wybór takiego sposobu spędzenia urlopu decydują się wszyscy, którym zależy na efektywnym odpoczynku i relaksie, a przy tym chcą zwiedzić miejsca, w których jeszcze nie byli. Pamiętać bowiem należy, że rejs statkiem wycieczkowym, to kilka portów i krajów w jego trakcie. Wśród najpopularniejszych są trasy po Karaibach oraz po Morzu Śródziemnym i fiordach.