Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Największe ohydztwa na świecie. Budowle jak z koszmaru

13 listopada 2011, 10:50
Hotel Ryugyong w stolicy Korei Północnej - Phenianie - wciąż jest niedokończony. Budowa została wstrzymana z powodu zapaści gospodarczej w komunistycznej dyktaturze w 1992 roku i dopiero w 2008 roku roboty ruszyły znowu
Hotel Ryugyong w stolicy Korei Północnej - Phenianie - wciąż jest niedokończony. Budowa została wstrzymana z powodu zapaści gospodarczej w komunistycznej dyktaturze w 1992 roku i dopiero w 2008 roku roboty ruszyły znowu / AP / Vincent Yu
Podobno o gustach się nie dyskutuje. Jednak wciąż powstają listy najbrzydszych budowli na świecie. W tym zestawieniu znalazł się m.in. hotel w Phenianie, stolicy Korei Północnej - jednego z najbardziej zamkniętych państw na świecie. W przypadku niektórych budowli można dyskutować, czy powinny znaleźć się na liście. Nie ulega jednak wątpliwości, że każda z nich zapada w pamięć na długo.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
lista budynek najbrzydsze
Reklama

Komentarze (23)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Mariusz
  2012-03-14 22:31
  Budowle jak budowle, ale to jest dla mnie najohydniejsza ohyda z ohyd http://3ee05f56.allanalpass.com
  0
  zgłoś
 • ja
  2012-02-12 08:11
  Swiatynia w LLicheniu number 2
  0
  zgłoś
 • ja
  2012-02-12 08:09
  Palac Kultury - number one !
  0
  zgłoś
 • StJ
  2011-11-26 20:21
  Millenium Dome w Londynie!! Te wieże z kratownic to nie elementy estetyczne tylko wsporniki ogromnego dachu, chyba nawiększego na świecie!! Także empory gotyckich sklepień też stanowią wątpliwą ich ozdobę, ale inaczej się nie da!! takie są prawa statyki!! Jak się mają prawa statyki do estetyki??
  0
  zgłoś
 • Kogel-mogel
  2011-11-26 14:30
  A wszystkie pomniki Pawła to gdzie ? To jest dopiero brzydota !
  0
  zgłoś
 • Alca
  2011-11-21 01:58
  A gdzie nasz Palac Kultury i Nauki?
  0
  zgłoś
 • milosnik tematow zastepczych
  2011-11-15 11:06
  NAJWIEKSZE OHYDZTWA NA SWIECIE TO POLSKIE SALONOWE AUTORYTETY.
  0
  zgłoś
 • Jerzy
  2011-11-14 23:25
  annastasia, serdeńko, Jesli już koniecznie musisz cos pisać, to na temat, a ponadto, szkoda Twoich trudów, bo już po dwóch zdaniach tych wypocin można puscić pawia ... chyba, że to skutek zamierzony ...
  0
  zgłoś
 • hmaa
  2011-11-14 23:10
  O gustach sie nie dyskutuje - centrum handlowe w Birmingham mnie sie podoba, oryginalne i ladne
  0
  zgłoś
 • Do anny Staśka(~annastasia)
  2011-11-14 14:47
  ANKO Czy Ty masz równo pod kopułą?Wszędzie wpier******sz swoje wypociny nie mające związku z tematem artykułu!!!
  Weź koło i je***j się w czoło o ile masz na karku coś mającego wspólnego z głową!!!Żeby Twój Stasio wiedział jak się produkujesz na forum,to pewnie by Ci łeb ukręcił i naszczał w szyję!
  0
  zgłoś
 • annastasia
  2011-11-14 11:35
  Największe ohydztwo? W polskim Sejmie!

  To jest ale obciach! Skandal, obciach i wstyd na cały świat w polskim Sejmie!Haniebne jest to, że kłamca Donald Tusk za okłamywanie Polaków awansował największą w Polsce kłamczuchę a później obydwoje czmychnęli jak złoczyńcy z Sejmu, uciekając przed dziennikarzami! Wymyślony, stworzony, przez wnucka żołnierza Wehrmachtu z Danzig, niedoszłego doktora manipulacji stosowanej, protegowany hrabiego z ruskiej budy, Palikot działa na zlecenie i w porozumieniu z Donaldem Tuskiem. Obydwaj się do tego nie przyznają bo utraciliby swoich wyborców a tak działając w potajemnym porozumieniu robia co chcą i popierają się wzajemnie. Tak będzie i w Sejmie. Zgodnie z planem wnucka żołnierza Wehrmachtu z Danzig, Marszałkiem Sejmu została, jego protegowana pani Ewa Kopacz, która jak wiemy nie zawahała się i na polecenie Donalda Tuska okłamywała wszystkich Polaków, opowiadając publicznie w mediach, że w sekcjach zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej uczestniczyli w Moskwie, polscy patomorfolodzy i prokuratorzy co później musiała odwołać gdy wyszło na jaw, że to nieprawda.

  Dla Donalda Tuska nie jest ważne aby ministrami czy Marszałkami Sejmu zostały osoby dające rękojmię dobrej pracy dla państwa, posiadające zaufanie Polaków ale aby obsadzić wszystkie stanowiska osobami uległymi i zależnymi od niego. Wykorzystując większość sejmową zachowuje się jak domorosły fuehrerek. Dzięki jego poparciu posłanka od Palkota została wicemarszałkiem. To potwierdza moja tezę.

  Ale miejmy cierpliwość! Przeżyliśmy komunę przeżyjemy i kolejne rządy niedoszłego doktora manipulacji stosowanej i jego kolesiów z PO i PSL koloaborujących z palikociarstwem. Damy radę! Wielki jest Bóg i blużnierstwa zaprzańców widzi. Przyjdzie czas zapłaty i kary, także na kolesiów z PO i PSL, przyjdzie czas zapłaty i kary, za bluźnierstwa, które stale głoszą, za wojne domową i obrażanie braci Kaczyńskich, obrażanie pamięci o prezydencie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, śp. prof. Lechu Kaczyskim, za obrażanie milionów Polaków.

  Jeżeli nie zaprzestaną obelg, przyjdzie czas, że Pan Bóg zamknie gęby oszczercom i blużniercom, zamknie gęby, Wajdzie, Niesiołowskiemu, Kutzowi, Palikotowi, Bartoszewskiemu i innym. Jeżeli się nie opamięta, przyjdzie czas i na to że wnucek żołnierza Wehrmachtu z Danzig, specjalista
  i praktyk manipulacji stosowanej, na taczkach ze swojej premierowskiej kancelarii wywiezion będzie, chyba, że wczesniej ucieknie. Przyjdzie czas odpłaty i kary na Palikotów i na tych sPalikociałych, na sPalikociałe Środy i innych blużnierców, którzy walczą z Krzyżem, Kościołem i Wiernymi.

  Pan Bóg może nierychliwy ale sprawiedliwy jest.

  Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci! Łacniej będzie plewy od ziarna odróżnić! - Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca, rzekł Pan. Przyjdzie i na bluźnierców Sąd Boży, wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bóg jest Wielki, ufajmy Mu!
  0
  zgłoś
 • annastasia
  2011-11-14 11:33
  Największe ohydztwo na świecie ? W Warszawie!

  W Warszawie policjanci kopali, maltretowali, bezbronnego, leżącego przechodnia!

  Nie mieści mi się to w głowie, chociaż widziałam takie i gorsze jeszcze sceny za komuny, na codzień ale teraz ? jeżeli to naprawdę policjanci biegali w tych żółtych koszulkach, z napisem Policja i z nimi policjanci w cywilu, to mamy w Polsce straszny problem, to oznacza, ze w polskiej policji mamy takich samych bandytów jak na ulicy,

  takich samych chuliganów, przecież na filmie widać, że oni nie zachowuja się jak Policja, biegają jak wariaci, dokładnie tak jak młodociani czy bardzo młodzi bandyci, chuligani, jakby byli na haju, jakby nie byli ludźmi, jakby nie byli ludźmi, którzy odczuwają, którzy mają cechy ludzkie, jakby byli robotami zaprogramowanymi na bicie ludzi!

  Tu nie ma żadnego wytłumaczenia! Nawet chuligan czy bandyta to powinien być obezwładniony i skuty kajdankami, a obezwładnionego, skutego nie wolno już bić! Nie wolno nigdy bić ani kopać leżącego a tu kopano leżącego w głowę i po żebrach, po wątrobie. Odpowiadać powinni wszyscy policjanci co tam biegali, nie tylko ten co kopał, bo oni wszystko widzieli, nie powstrzymali bandyty, oni nie są policjantami oni są bandytami, oni nie są ludźmi, nie mają cech normalnych ludzi są bandytami.

  Takie coś powinno się wybijać jak wszy. Gdybym tam była przy tym, ten śmieć musiał by mnie zabić albo nie wyszedł by z tego żywy, będąc w stanie silnego wzburzenia, w szoku, odpierając nagły i bezpośredni atak, zakatrupiłabym go, w ramach obrony koniecznej, oczywiście, przy użyciu wszelkich dostępnych środków.

  To było widać, toż to było bydlę, to było łajno, które umie bić tylko bezbronnych, w razie prawdziwego zagrożenia, ten śmieć uciekałby gdzie pieprz rośnie!

  Mamy problem, wielki problem! To dowód, że przyjmuje się do Policji, wszystką hołotę, jak leci, bez należytego wywiadu, badań psychologicznych i psychiatrycznych i ci co wywijają w cywilu sztachetą czy kijem bejsbolowym, co tłuką ludzi idą potem do policji i jako policjanci robią to samo.

  Szkoleni są jak bić, jak obezwładniać, antyterroryści są szkoleni jak eliminować, czyli jak prędko zabić ale nikt nie uczy ich tego, że przede wszystkim mają być ludźmi, mają nieść pomoc i opiekę i jeżeli nie wynieśli tej nauki z domu to są w policji jeszcze gorsi niż w cywilu!

  To straszne.Powinna być powołana nadzwyczajna komisja sejmowa w tej sprawie, specjalny zespół prokuratorów spoza Warszawy do wyjaśnienia tej sprawy.

  Dla tych co psioczą na pobitego... poszukajcie w Youtube tam jest cały film... Człowiek wyszedł z klatki, bloku w którym mieszkał... po zajsciu powiedziął, że na chwile wyszedł i nie brał udziału w żadnej manifestacji ... był kompletnie zaskoczony, po prostu wyszedł w sam raz w środek tych zwyrodnialców z policji, jeżeli to faktycznie byli policjanci!
  0
  zgłoś
 • MM
  2011-11-14 11:05
  a gdzie bazylika-targowisko w Licheniu?
  0
  zgłoś
 • mic
  2011-11-14 10:44
  Stadion Miejski we Wrocławiu - w/w budowle przy tym koszmarze to perełki architektoniczne !!!
  0
  zgłoś
 • AntyBżydAll
  2011-11-14 06:02
  Na Pewno Wszystkie Te Koszmareczki Projektowali - ICKI SPOD MYCKI - a feee co za upiorny fetorrr MIERNOTY !!! :(=
  0
  zgłoś
 • UNENDLICHoo
  2011-11-14 05:48
  Brakuje IzraelskiegoKnesetu - Najb-żydszy NA PEWNO !!!
  0
  zgłoś
 • heniek
  2011-11-13 17:11
  Brakuje koszalińskiego ratusza
  0
  zgłoś
 • tuptus
  2011-11-13 16:59
  Znam brzydsze w centrum polskich miast - niestety. One to nawet w tym rankingu są poza czołówką.
  0
  zgłoś
 • rokris
  2011-11-13 15:40
  Przyszłe muzeum sztuki nowoczesnej na rogu Świętokrzyskiej i Maeszałkowskiej w Warszawie (projekt wygląda jak papierowe pudełko na buty) będzie najohydniejsze ze wszystkich na całej kuli ziemskiej!
  0
  zgłoś
 • kler robi ser do ZSRR
  2011-11-13 15:03
  mi sie wszystkie podobaja nie wybrzydzać najbrzydsze sa budynki kleru
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama