"Dopłata za bachora" na rachunku. Hotel w Karpaczu: To wina pracownika

| Aktualizacja:

Głośno o pięciogwiazdkowym hotel w Karpaczu. Wszystko za sprawą rachunku, na którym uwzględniono "dopłatę za bachora".

wróć do artykułu
  • ~TTT
    (2019-07-24 11:23)
    haha widocznie "bachor" podpadł recepcjonistce :)
  • ~szkodliwe warunki pracy
    (2019-07-24 10:11)
    nie dojdziesz prawdy - jedni rodzice wiedzą, że mają dzieci, inni nie wiedzą i dowiadują się o tym dopiero z rachunku.
  • ~Warto się zastanowić ...
    (2019-07-24 10:41)
    Na pewno naganne okreslenie ... inna strona medalu że coś spowodowało, że ktoś tak napisał. Czasami "bezstresowo" wychowywane dzieci zachowiją się skandalicznie włącznie z rodzicami którzy sądzą że jak zapłacili to można wszystko - tzw. kultura folwarczna.
  • ~Alexander
    (2019-07-24 11:34)
    Ja też uważam że to dziecko musiało dać się we znaki i tak zestresowanym pracownikom hotelu, A mamusia zrobiła tzw karpia że musiała płacić za mały wandalizm bobasa. Omijajcie hotele i restauracje gdzie hasaja bezstresowe bobasy
  • ~Tytuss
    (2019-07-24 10:26)
    Osobiście nie korzystam z hoteli w których pałętają się bachory.
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-07-24 11:02)
    podstawowa zasada: unikać hoteli "child & animal freindly"
  • ~tropicale granda banda
    (2019-07-24 12:18)
    Szwedzki stół, sałatka udekorowana czerwonym winogronem. Pani z dziewczynką w wieku 8-10 lat. Dziecko wybiera "do buzi" winogrona, Wszystkie, matka zwraca uwagę, aby nie palcami... Miałem ochotę zapytać czy w domu też dziewczynka zjada przed gośćmi wisienkę na torcie, ale to byłaby awantura. Sałatek z tropikalnymi owocami już tam nie podają.
  • ~krisdd
    (2019-07-24 13:28)
    Też mi tragedia
  • ~nieNieNie
    (2019-07-24 13:04)
    z 500+ zaplaci...
  • ~Kariil
    (2019-07-24 14:18)
    Jeżeli pracownicy tego hotelu są na tyle bezczelni, żeby otwarcie obrażać swoich klientów... to do czego są zdolni, jak nikt nie widzi? Plują gościom do jedzenia? Grzebią przy sprzątaniu pokoi, w bagażach gości? Wycierają swe przyrodzenia w ręczniki dla gości? Takie hotele szerokim łukiem omijać.......
  • ~nj
    (2019-07-25 10:01)
    tak to jest jak się rozmnaża i na tym kończy bycie rodzicem, takie maDki nie ogarniają swoich dzieciorów, biegają pod nogami obcych ludzi, drą się jak obdzierane ze skóry, niszczą przedmioty należące do danego miejsca itd a maDka jeszcze pretensje do całego świata, bo upilnować nie potrafi. czemu nie napisała, przy ty sowim poście, publicznie, za jakie zachowanie tak zostało określone i podsumowane?
  • ~hgkf
    (2019-07-25 10:02)
    baluje za nasze pieniądze, bo 500+ na pewno nie odmawia i jeszcze pretensje
  • ~psipsiaczek?
    (2019-07-26 18:12)
    A może tak miał na imię Pieseczek tej pańci.A tu już legendy dopisują
  • ~ABP
    (2019-07-25 10:35)
    Chciałbym się dowiedzieć co latorośl tej oburzonej pani zrobiła, że z dziecka zmieniła się w bachora.
  • ~Yogi
    (2019-07-25 10:38)
    Brajanek nieżle dał w kość obsłudze, brawo za odwagę może Janusz z Grazyną wyciagną jakieś wnioski na przyszłość!!!
  • ~vlad
    (2019-07-28 13:05)
    A gdzie rabat "za buraka"?...
  • ~Krzysztof
    (2019-08-02 13:02)
    A może przeszkolić rodziców jak wychować bachora?
  • ~Polka.dot
    (2019-07-27 06:37)
    Dlaczego nie skoro parawan przeszkadza to bachor chyba bardziej:) Ludziom u nas zaczyna "zdrowo" odbijać.Nie macie ważniejszych tematów? A policji gratuluję wytropienia i złapania groźnego przestępcy -- więcej takich akcji!
  • ~wx
    (2019-08-01 13:35)
    Pracownik premie powinien dostać. Ja się tam wybieram.