Inne
Reklama

To nie muszą być relacje z ekstremalnych wypraw na drugą półkulę. Ani wspomnienia z egzotycznych wakacji w tropikach. Chociaż takie teksty też nas interesują.

Ale chętnie opublikujemy również Wasze relacje z wyjazdu do ukochanego schroniska w Bieszczadach czy rejsu po mazurskich jeziorach. Jeśli znacie takie urokliwe miejsca, podpowiedzcie innym, gdzie warto pojechać choćby tylko na kilka dni.

Uwaga! Ważne, by nie były to suche opisy rodem z przewodnika, ale osobiste relacje - pełne wspomnień, anegdot z podróży, ciekawych i nietypowych spostrzeżeń.

Najciekawsze teksty trafią na mapę Klubu Podróżników Dziennika.pl oraz na stronę Relacje z podróży. Artykuły - nie dłuższe niż 5000 znaków - wysyłajcie mailem na adres:

podroze.online@dziennik.pl

Razem z tekstem możecie też wysyłać swoje zdjęcia z wyprawy. Uwaga! Zdjęcie może mieć maksymalnie 5 MB wielkości!

Koniecznie dopiszcie w wysyłanym mailu następującą formułkę:

Oświadczam, że jestem autorem przesyłanego tesktu i zdjęć. Prawa autorskie do nich przenoszę nieodpłatnie na rzecz Axel Springer Polska Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że materiały te nie naruszają praw i dóbr osób trzecich.

Pamiętajcie, by w mailu podać imię (a najlepiej imię i nazwisko) oraz miejsce zamieszkania - tylko w ten sposób będziemy mogli prawidłowo podpisać autorów artykułów.

Reklama