• ~zbigniew
    (2013-03-07 08:42)
    Kto tam pojedzie to /zdjecie 12/
  • ~zastanawiacz
    (2013-03-08 22:23)
    Taka wyspa gorąca, to chyba Kuba...
  • ~Daria
    (2013-03-25 12:32)
    Również wybrałam w tym roku Kretę na miejsce swoich wakacji. Mimo tego, że ponoć w Grecji jest kryzys to w ogóle się tym nie zrażam. Znalazłam nie drogą wycieczkę z alfastaru do Kokkini Hani. Hotel nazywa się Knossos Beach, może ktoś był? Z opisu na stronie biura i ze zdjęć wynika, że hotel znajduje się tuż przy plaży i niedaleko lotniska ( całe szczęście bo długa jazda autokarem zawsze mnie męczy). Wylot zaraz po majówce, nie mogę się już doczekać!
  • ~marzanna
    (2013-05-09 19:40)
    ~Daria ja akurat nie byłam w tym hotelu, o którym piszesz, ale miałam okazję wyjechać z alfą na Kretę. Wyjazd super, byliśmy zakwaterowani w Gournes, niewielkiej bardzo spokojnej miejscowości niedaleko Heraklionu, akurat na spokoju najbardziej nam zależało, bo byliśmy z małym dzieciakiem. Dostaliśmy super apartament rodzinny, mała szalała w brodziku...:) Hotel prowadzi dwójka przesympatycznych braci, atmosfera jest naprawdę sympatyczna. Miejscówka nazywa się Kritzsas, serdecznie państwu polecam:-)
  • ~kolo
    (2013-05-30 22:53)
    Aj, jak się rozmarzyłem oglądając te zdjęcia:) Orientowałem się już trochę w Itace i sporo ciekawych hoteli mają. Zastanawiam się czy by w tym roku nie pocisnąć do RAPANIANY a dokładnie hotel Chrispy World wchodzi w grę. Dużym atutem jest jego umiejscowienie z dala od szumu i miejskiego hałasu:)
  • ~Personalny
    (2013-06-05 22:51)
    Ja na krete nie jade i i do nog smieciowym umowom padam .
  • ~eda
    (2013-06-07 14:38)
    ja też miałam jechać na kretę z gti ale padło :(
  • ~Amelia
    (2013-06-13 14:25)
    A ja w tym roku mam zamiar spędzić na Krecie urlop. Moi znajomi byli w zeszłym roku i wrócili zachwyceni. Znalazłam śliczny hotel w ofercie Alfy za rozsądna kasę i wraz z rodzinka mamy zamiar świetnie się bawić, zwiedzać, jeść dobre rzeczy i pływać w morzu.
  • ~Lukas
    (2013-07-12 23:47)
    Zdjęcie numer 4 to oczywiście Santorini, a nie Kreta. Wiem, bo spędziłem na tej wyspie 3 wspaniałe lata i codziennie tamtędy przechodziłem :)
  • ~Adela
    (2013-09-27 17:16)
    Byłam na Krecie. Mieszkałam w hotelu Royal Mare Village w Hersonissos. Poleciałam na tydzień z bp alfa star. To były piękne wakacje, byłam i do dzisiaj jestem zauroczona architekturą, kuchnią, kulturą i ludźmi. Jeżeli ktoś nie był to jak najbardziej polecam, Zresztą sama z wielką chęcią bym tam wróciła!