Gdzie pojedziemy na wakacje? Biura postawią na Turcję

| Aktualizacja:

Sytuacja polityczna w północnej Afryce będzie mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie biur podróży w tym sezonie - wynika z badania InfoMonitora. Dlatego, aby nie stracić klientów, będą otwierać nowe kierunki wyjazdów, m.in. do Turcji.

wróć do artykułu
  • ~Tomek
    (2011-05-06 19:29)
    Turcja jest super. Lecimy już 1.06 z oferty last minute z Alfa Star do Club Konakli.
    Chyba faktycznie ten kierunek świetnie się sprzedaje bo już prawie nie ma miejsc.
  • ~Aśka
    (2011-05-07 11:05)
    też z nimi lecę ale dopiero we wrześniu. wolę tak bo jest już trochę po sezonie, mniej ludzi, ceny niższe. a i ofert last minute więcej. jak na razie to mam upatrzony hotel Ideal Beach w Alanya. będę teraz polować na lasta do tego hotelu.
  • ~Mariolka
    (2011-05-12 09:58)
    Ja raczej wolę bardziej odległe miejsca :) Ostatnio zafascynowałam się Sri Lanką :) Nawet znalazłam konkurs Dilmah gdzie można wygrac taką wycieczkę :P Nie jest trudno i zobaczymy może zaprojektowana przeze mnie na facebook'u kartka z Cejlonu da radę :)
  • ~Marianna
    (2011-05-15 00:07)
    Egipt i Tunezja szybko się odbuduje i Polacy dalej będą chcieli tam spędzać wakacje. Te miejsca mają swój klimat.W końcu nic się nie działo i nic się nie dzieje w kurortach - Sharmie czy też Hurghadzie.
  • ~Janeczka
    (2011-05-15 16:46)
    Ja obecnie obstawiam Sri Lankę :) Napaliłam się na nią odką znalazłam konkurs Dilmah gdzie można wygrac taką wycieczkę :) w sumie wystarczy odrobina kreatywności i można fajnie spedzić czas :)
  • ~tola
    (2011-07-28 16:15)
    Ja zamiast czekać aż wygram jakąś wycieczkę wolą sobie coś wykupić. Szczególnie, że tera wycieczki nie są aż tak bardzo drogie. Ostatnio znalazłam sobie super hot lasta do Turcji za 1190zl. Już się nie mogę doczekać tego wyjazdu!!!
  • ~Roman
    (2011-08-29 13:09)
    No muszę powiedzieć, że niezła cena. A w jakim biurze znalazłaś wycieczkę za takie pieniądze?
  • ~tola
    (2011-09-20 14:27)
    No właśnie wróciłam z tej Turcji i muszę powiedzieć, że wróciłam zachwycona. Turcja jest przepiękną i niesamowicie malownicza. Chciałabym tam jeszcze kiedyś wrócić. Jeśli chodzi o biuro to akurat byłam z Alfą. Nieźle się spisali, zorganizowali nam na prawdę bardzo fajne wycieczki fakultatywne.
  • ~Roman
    (2011-10-14 16:38)
    A no tak. Jeszcze z nimi nie byłem, ale słyszałem, że są nieźle. Teraz planujemy z żoną jakiś wyjazd na Sylwestra. Może właśnie z nimi się zabierzemy.
  • ~tola
    (2011-10-28 12:51)
    To biuro na prawdę jest ok, a z tego co pamiętam to oni co roku organizują specjalne sylwestrowe wyjazdy, wiec warto sobie obserwować ich stronę, bo pewnie wkrótce pojawi się jakaś informacja odnośnie wyjazdów Sylwestrowych
  • ~Greus
    (2012-05-22 18:51)
    Też chcę pojechać do Turcji, tylko najchętniej na wycieczkę objazdową. Kilka fajnych ma w ofercie Almatur:)