Dlaczego Ibiza?

Reklama

Dla wielu podróżników Ibiza to wymarzony, wakacyjny kierunek, z którym żadne inne miejsce nie może się równać. I faktycznie – piękna pogoda, cudowne plaże i świetne warunki do uprawiania sportów wodnych sprawiają, że trudno jest wyobrazić sobie lepsze miejsce dla amatorów lata. Szczególnie dla tych, którzy wypoczynek nad wodą w ciągu dnia kochają łączyć z klubowym szaleństwem po zmroku. Słynne lokale i bary zapewnią Wam wspaniałą rozrywkę także w nocy. Co ciekawe, mało kto obecnie pamięta, że Ibiza nie została jednak odkryta dopiero teraz, ale wiele lat temu. Okazuje się, że po raz pierwszy w tym miejscu zakochali się hippisi – a biorąc pod uwagę zamiłowanie członków tej subkultury do dobrej zabawy, to można śmiało powiedzieć, że Ibiza sporo zachowała z tamtych czasów.

Jednak wyspa to nie tylko plaże i kluby. Znajdziecie tu także wiele malowniczych miejsc, które warto jest odwiedzić i dowiedzieć się czegoś na ich temat. Przykładami mogą być San Juan czy San Lorenzo. Są znacznie bardziej kameralne i spokojne – co zdecydowanie działa na ich korzyść. Znajdują się w północnej części wyspy, która nie została jeszcze zupełnie zmieniona pod wpływem rozwijającej się turystyki. Dzięki temu wciąż możecie już zjeść jakieś tradycyjne dania lub podziwiać naturalny krajobraz, z piękną białą architekturą charakterystyczną dla tych terenów.

Jak tanio podróżować?

Ibiza to świetny kierunek wakacyjny nie tylko ze względu na atrakcje, które zapewnia swoim gościom. To wspaniała destynacja także dla tych, którzy organizację urlopu odłożyli na ostatnią chwilę i teraz poszukują rozsądnych cenowo możliwości dla siebie. Mogłoby się wydawać, że akurat to miejsce nie będzie należało do najtańszych – szczególnie, jeżeli chodzi o bilety lotnicze. I do tej pory rzeczywiście tak było. Teraz jednak tak podróż można zorganizować w nowy sposób - a dzięki temu sporo zaoszczędzić.

Jak? Dzięki lotom Smart Connection. Pozwalają one zachować w kieszeni nawet od 60 do 90 procent standardowej ceny biletów na przeloty. Jednak to nie jedyna ich zaleta. Są to loty z przesiadką, które zaplanowane są po prostu w taki sposób, by czas pomiędzy kolejnymi etapami podróży nie być tylko straconymi na lotnisku godzinami. Ponieważ przesiadki odbywają się w atrakcyjnych dla podróżników miejscach i trwają przynajmniej kilka godzin, dają okazję, by opuścić terminal, udać się na zwiedzanie albo posiłek. Gdzie? Na przykład w Paryżu, Bergamo, Berlinie czy Rzymie.

W przypadku podróży na Ibizę Smart Connection odbywają się z przesiadką w Brukseli. Miasto to to nie tylko siedziba najważniejszych instytucji europejskich, ale także wspaniałe miejsce dla turystów. W zależności od wybranej oferty na jej zwiedzenie można mieć od kilku – około 5 – do nawet kilkunastu godzin. A potem ruszyć w dalszą podróż, już prosto na Ibizę! Cenowo prezentuje się to równie atrakcyjnie – z terminem lotu przypadającym na sierpień i rezerwacją około miesiąc wcześniej opłata wynosi nawet niecałe 200 złotych za lot w jedną stronę! To znacznie mniej, niż w przypadku tradycyjnych połączeń, których ceny sięgają nawet 700 czy 900 złotych.

Jeżeli chcielibyście spędzić wakacje na pięknej hiszpańskiej wyspie, przeloty Smart Connection i inne połączenia w atrakcyjnych cenach znajdziecie na Tanich lotach na Ibizę.

Reklama