Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Niedocenione! Zobacz malownicze wyspy francuskiej Bretanii

20 czerwca 2015, 17:30
Wyspa szczęśliwa albo raj na ziemi - tak niektórzy określają Brehat, uznawaną za najpiękniejszą z wysp Bretanii. Jest niezwykle malownicza, a uroku bez wątpienia dodaje jej to, jak zmienia się w zależności od rytmu przypływów i odpływów. Brehat to w rzeczywistości zespół kilku mniejszych wysepek, które w czasie, kiedy woda wzbiera, połączone są ze sobą mostami. Szczególnie pięknie jest na północy, gdzie można podziwiać rozległe wrzosowiska czy strome skały. Ogromną atrakcją wyspy są także tradycyjne zakłady rzemieślnicze czy zabytkowy młyn.
Wyspa szczęśliwa albo raj na ziemi - tak niektórzy określają Brehat, uznawaną za najpiękniejszą z wysp Bretanii. Jest niezwykle malownicza, a uroku bez wątpienia dodaje jej to, jak zmienia się w zależności od rytmu przypływów i odpływów. Brehat to w rzeczywistości zespół kilku mniejszych wysepek, które w czasie, kiedy woda wzbiera, połączone są ze sobą mostami. Szczególnie pięknie jest na północy, gdzie można podziwiać rozległe wrzosowiska czy strome skały. Ogromną atrakcją wyspy są także tradycyjne zakłady rzemieślnicze czy zabytkowy młyn. / Shutterstock
Wakacje w północnej Francji nie cieszą się zbytnią popularnością wśród podróżników z Europy. Większość osób woli cieplejsze miejsca i dlatego wybiera południe kontynentu - śródziemnomorskie wybrzeża Włoch, Hiszpanii czy wspaniałe wyspy. A jednak i ten region może szczerze zachwycić i chociaż nie rozpieszcza upalną pogodą, rekompensuje to innymi atrakcjami. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na urlop na wyspach Bretanii.
Reklama
Reklama
Tematy:
francja Belle-Ile-en-Mer wyspy Bretanii Bretania Houat Brehat Sein Hoedic atrakcje Bretanii

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • s
    2015-08-07 18:49:30
    Francja jest piekna !
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama