Awantura miała miejsce 9 marca na pokładzie samolotu z Lizbony do Malagi. Ale dopiero teraz zrobiło się głośno o całym zdarzeniu, bo do sieci wyciekł film. Widać na nim, jak kobieta – Hiszpanka – prosi o puszkę Pepsi. Kiedy słyszy, że na pokładzie nie ma tego napoju, wpada w szał. Zaczyna krzyczeć, po czym wchodzi na fotel.

Reklama

- Jej ręce zamieniły się w szpony. Wyglądała jak demon. Była najgorszym pasażerem, jakiego kiedykolwiek widziałem podczas lotu – tak steward opowiadał o całym zdarzeniu.
Zdaniem współpasażerów, kobieta zanim weszła na pokład, piła alkohol.

Na tym jednak nie koniec – kobieta "wdała się w kłótnie ze stewardesą o włożenie torby do luku bagażowego. Okazało się, że w bagażu podręcznym miała piersiówkę".

- Przy wysiadaniu z samolotu miała problem z samodzielnym wstaniem, ponieważ była tak pijana - powiedział kolejny z pasażerów. Z kolei stewardesa zauważyła: - Była pijana, agresywna i rzucała jedzeniem. Nie zwracała uwagi na procedury bezpieczeństwa linii lotniczych.

Kiedy samolot wylądował, kobieta trafiła w ręce policji. Kapitan z kolei poinformował ją, że ma dożywotni zakaz latania samolotami TAP Portugal.