Mieszkaniec Minorki wpadł na niecodzienny pomysł. Łódź trzymał... na balkonie. Nagranie HITEM internetu
03 lutego 2023Mieszkaniec miejscowości Es Castell na wyspie Minorka wciągnął łódź motorową na balkon swojego mieszkania na trzecim piętrze budynku, aby w okresie zimowym uniknąć płacenia za cumowanie w porcie; rada miejska dała mężczyźnie 24 godziny na usunięcie łodzi - powiadomiły hiszpańskie media.